RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 bring your best, Tarja! [MP]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Maddy Hayes

Maddy Hayes


Posts : 6
Likes : 8
Location : Columbus, Ohio, USA

bring your best, Tarja! [MP] Empty
PisanieTemat: bring your best, Tarja! [MP]   bring your best, Tarja! [MP] EmptyPią Maj 29, 2020 10:01 pm

Hej Tarja!

Nie obraź się, ale dziś nie mam humoru na przebieranki, mowy motywacyjne do samej siebie czy pisanie poematów o moim życiu. Nie mam ochoty na wypruwanie sobie flaków na gadaniu o tym jak dobra i zmotywowana jestem. Na Grand Sacrifice pokazałam na co mnie stać w stu procentach, jednak jak widać sto to za mało. Tak więc słońce, moja wiadomość jest krótka.


Mam zamiar wygrać i wygram.

Bo jeśli sto to za mało to dam z siebie dwieście, trzysta a nawet pięćset jeśli będzie trzeba.
I nie myśli, że zbagatelizuje zwykłe jeden na jeden. To się nie stanie. Bo kiedy wchodzę do tego ringu, robię to po to, żeby zwyciężyć.
I jeśli ty jesteś tą, która staje na mojej drodze to udowodnię, że i Ciebie mogę pokonać.

Przygotuj swój ulubiony gear, odpocznij, zresetuj siły i przygotuj się na najlepszą wersję Maddy, jaką możesz spotkać.

Bo ja jestem gotowa.

I nie ważne ile siniaków czy blizn pokrywa teraz moje ciało. Każde najmniejsze zadrapanie dodało mi tylko więcej siły.

Bring your best, do zobaczenia x
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


bring your best, Tarja! [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

bring your best, Tarja! [MP] Empty
PisanieTemat: Re: bring your best, Tarja! [MP]   bring your best, Tarja! [MP] EmptySob Maj 30, 2020 12:33 am

Powrót do góry Go down
 
bring your best, Tarja! [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bring it on, greenhead [MP]
» Tarja Valentine
» tarja vs elisabeth
» TARJA | Future #1
» *let's go hunting* - TARJA VALENTINE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: