RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II]

Go down 
AutorWiadomość
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


"IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II] Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

"IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II] Empty
PisanieTemat: "IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II]   "IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II] EmptyNie Maj 03, 2020 10:27 pm

GISELE O'DARE
GRAND SACRIFICE MATCH PROMO II

"IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II] Ezgif.com-gif-maker

"IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE"
PURE REBEl CUP TOURNAMENT: Alexa Archer



LOCATION: REJONY SAN FRANCISCO

"Jak ja uwielbiam takie szczekanie, awh. Na Twoje nieszczęście.. Pora zakończyć "głupią wersję Gisele". Czas aby pokazać prawdziwe rogi, które wejdą w Twoją dupę i jedynie co Ci pomoże to maść na DOSŁOWNY ból dupy, ponieważ obawiam się, że już masz aż odparzenia bo zazdrościsz mi dosłownie wszystkiego, Archer. Zaczynając od title reign'u.. Po sławne nazwisko. Już nawet się tak zgorszyłaś, że uznałaś Rachel za jakiś wzór mistrzyni? Obydwie jesteście jakieś dwa-trzy miesiące w tej federacji i skaczecie jak pojebane. Ego uderzyło zenitu, misiu? Jesteś tak samo beznadziejna jak ona. A Twoje teksty w moją stronę o "puszczaniu się", są tak samo basic jak Ty. 


Czyni mnie to chorą, że podzielam te same odczucia po porażce, jak każda była mistrzyni po stracie tytułu? Wiesz misiu złoty, nie znasz tego uczucia i śmiem wątpić, że nie poznasz prędzej czy później. Wygląda na to, że się trochę zdezorientowałaś, Lexy. Chcę wziąć wszelkie wartości, które stosowałam w swoim panowaniu i poza nim - ciężką pracę, poświęcenie i wytrwałość - i wykorzystać to jako inspirację, jak postępować z moim panowaniem. A to, że niestety zarząd wali w chuja i stawia na beznadziejne talenty zamiast zająć się prawdziwą gwiazdą.. To już nie moja brożka. Pokażę wszystkim, że się mylili. Jestem Gisele Don't Care O'Dare. Jestem jedyną Gisele O'Dare. Jeśli już, to po prostu uderzasz w te same linie, które słyszałam od ludzi w ciągu ostatniego roku, od kiedy jestem w tej firmie. Czy uważasz, że wskazywanie na mojego sukcesu poprzez kontakty z mężczyznami z zaplecza powinno mnie irytować? To powinno dostać się pod moją skórę? Wydaje mi się, że masz podobne myślenie do Twojej koleżanki z brandu, Elisabeth Queen, która tak samo bawiła się ze Scarlett, z czego wynika, że Wasz brand jest dwulicowy i fałszywy. Uwierz, moja droga do sukcesu jest o wiele trudniejsza niż każdego innego, poprzez stereotypy. Ludzie znają mnie jako głupią, nahypowaną blondynę z Denver. Tylko latam i denerwuje wszystkich ludzi. Tylko szukam co tutaj by sknocić. Pora zacząć walczyć ze stereotypami. 


Miałam kilka przeszkód po drodze, ale nie zamknęłam się emocjonalnie po pierwszych oznakach tych przeszkód. Nie odniosłam żadnej porażki, tylko przegraną. Wiesz czemu? Bo po każdej przegranej wstawałam na nogi. Nie ryczałam, że przegrałam. Amber Lynx przed Unbothered mnie skontuzjowała. Byłam zwolniona. Straciłam mistrzostwo. Nikt nie przeżył ile ja w tym roku. Mam większy bilans przegranych niż wygranych. Ale każdy mówi, że osiągnęłam ponadto. To jest śmieszne. Między nami Alexa.. Czy to coś, z czym miałaś trudności? Przy pierwszych oznakach walki po prostu emocjonalnie wyłączasz się na chwilę i blokujesz problem w nadziei, że w końcu sam się rozwiąże. Tak jak każda typowa newbie w tej organizacji. Ale powiem Ci.. Tbh. Nigdy nie miałaś prawdziwego problemu. Jedynie porażka na Gates to Glory. Twoja prawdziwa walka zaczyna się dopiero teraz.


Nawet nie myśl, że teraz zamierzam dać ci trochę approval z tego, że poświęcasz trochę czasu dla siebie i tej organizacji. Wiesz czemu? Ponieważ jestem dużym wskaźnikiem poświęcenia się dla RPW, a uwierz, jest to gorączkowy styl życia. Amber Lynx stworzyła mi dwa miesiące drogi, by zastanowić się, czy na pewno chcę wrócić do tej firmy. Chciałam wrócić do tej firmy. Chciałam kontynuować wspinaczkę na kolejne mistrzostwa. Udało mi się zdobyć RIOT Championshio na Reckless Choices. 


A Ty? Ty co zdobyłaś? Czym możesz się pochwalić? Zwycięstwem nad Amandą Keith? Pauline Mackenzie? Skylar Harvey? Green Mist? Nie pokonałaś nikogo znaczącego. Nie pokonałaś kogoś mojego poziomu i nie pokonasz mnie na Grand Sacrifice. Nie dasz po prostu pieprzonej rady, ponieważ odpaliłam się. Odpaliłam i zamierzam dać Ci jeszcze większe wyzwanie niż Jenna Brooks oraz Fallen Angel na Gates to Glory.


Nie jestem naiwna co do pozycji mojej kariery, ale tak naprawdę nie jestem zła z tego powodu. Jestem spokojna o to, gdzie obecnie stoję w tej firmie. Oczywiście według mnie niektórzy stoją za wysoko w kartach.. Ale na szczęście to nie moja praca, aby ich ustawiać po kątach. A Ty Alexa? Jesteś spokojna o to, gdzie obecnie stoisz? Nie sądzisz, że pokonanie mnie sprawi, że ludzie będą o tobie jeszcze więcej mówić? Dlaczego? Czy to dlatego, że jestem tylko „skromną” byłą mistrzynią Openweight? Co? Czy to jest powód? Masz rację, jak to fantastycznie byłoby zwyciężyć nad Gisele! Gdybym zmieniła twoją logikę myślenia, co sprawiłoby, że ​po​myślisz, że to jednak ja odniosłam nad tobą zwycięstwo? Ponieważ byłaś szkolona w tej małej garażówce w Palo Alto? Ponieważ otrzymujesz propozycję przyszłego „asa” tej firmy? Czy to dlatego, że wmawiasz wszystkim, że nie jesteś jak każda inna newbie w tej firmie? Albo może to, że jesteś w potajemnych kontaktach z Christie Sky? Wiesz, wcale tego nie widzę. Odniosę zwycięstwo po prostu nad Alexą Archer, szarą myszą. Nie będziesz następną Christie Sky, nie mówiąc już o podniesieniu i przekroczeniu jej panowań, bo nawet Pure Rebel Cup Ci w tym nie pomoże, bo go nie wygrasz. Puchar Pure Rebel należy do mnie. Należy mi się to w 101%. Twoje zwycięstwo.. To się po prostu nie wydarzy, ale wspaniale jest wiedzieć, że śnisz, Archer. Zachowaj chociażby trochę honoru naprzód, bo nie wygrasz tego meczu. 


Lexy, kiedy mówisz o finałach na Grand Sacrifice i wyniku tego starcia, nie mogę się powstrzymać od gniewu w kierunku Ciebie. Czemu tak się przyczepiłaś do mojego panowania? Moich obron tytułów? Każda szansa jaką miałaś na tytuł nie zakończyła się tak, jak można było tego oczekiwać. Zamiast tego znalazłaś się w cieniu całej próby z Jenną Brooks oraz Amandą Keith. Gdyby mi się to przytrafiło, byłabym co najmniej wściekła z tego powodu. To prawie podobne uczucie, które czułam na REVOLT, kiedy Rachel dostała kolejną szansę z dupy i przyćmiła moje zwycięstwo z Gates to Glory. Nie ukrywam, zarząd REVOLT ssie bardzo mocno, ale jestem jedyną osobą, która może przynieść złoto do domu i chociaż w 25% lepszość REVOLT. Śmiało, dajmy szansę tej, hm.. A może tamtej! No cóż, spójrz, nawet ja nie musiałam męczyć się w turnieju tak jak Ty i dostałam z dupy finały Pure Rebel Cup! Trzeba myśleć, słonko.


To jest chwila, w której mam dla siebie światło reflektorów i ktoś je chce zniszczyć. Grand Sacrifice powinno być moją nocą, w której pokonam Alexę Archer i przyćmię Cię tak jak wszyscy próbują przyćmić mnie. Gisele Shame On Her'Dare? Tak naprawdę, żadna z Was nie ma takiego potencjału jak ja. HASHTAG UNDERRATED QUEEN. 


Pasuje mi mój sposób życia. Żyję lekko, ironicznie.. A świat nie jest gotowy na taką bombę, więc muszę wydać się poważna, aby ludzie zaczęli mnie dostrzegać jako poważną oponetnkę. Chcę wziąć udział w każdym meczu z zamiarem przypięcia lub poddania przeciwniczki. Chcę, aby zarząd wiedział, że ​​wszystko, co miałam do zaoferowania, było wystarczająco dobre, aby wygrać mecz. Nie odbierzesz mi pucharu Pure Rebel.


Spójrz tylko na to wszystko. Spójrz gołym okiem. Spójrz na pozycje w tej firmie. Nie uważasz, że zamiast walczyć o puchar Pure Rebel, powinnaś startować z Twoim potencjałem na Mistrzostwa Świata? Tribe of Legends blokuje Fallen Angel, dlatego uderzyła w Mistrzostwo Eskpertek. Spójrz, Lolita na Mistrzostwie Świata. Scarlett. Powinnyśmy spotkać się w Main Evencie zamiast ich. Na naszych biodrach powinny zawisnąć te tytuły. Dlatego przynieś wszystko co tylko masz tej nocy, pokaż, że jesteśmy największymi, niedocenionymi talentami jakie kiedykolwiek miała ta firma. Jesteś jedną z najmniej docenianych. Ja jestem jedną z najmniej docenianych. Zróbmy to.

Współpracujmy ze sobą. Zderzmy się na ringu. Ale to się nie stanie, ponieważ jesteś jedną z wielu kobiet, które naprawdę nie wiedzą, do czego jestem zdolna w ringu. Ty, spośród wszystkich kobiet, powinnyście wiedzieć, jak bardzo będę się starała, aby osiągnąć swoje cele. Powinnaś wiedzieć, jak bardzo się staram, aby wygrać te starcie. 


Są takie osoby jak Rachel, które mogą nie patrzeć na zwycięstwo jako coś godnego pochwały, ale pamiętajcie o tym, jak to było, kiedy zwyciężyliście nade mną. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że jestem najbardziej przeoczoną zawodniczką tej nocy. To jest moja wina. Zostałam swoich zachowaniem w pewien sposób zapomniana, ponieważ ludzie są doceniani za to jakimi są aktorami. Dlatego pogram jak Wy wszyscy. Pogram teraz i cała uwaga spadnie na mnie. Spójrz tylko jak ludzie pchają swoje nadzieje w ludzi bez żadnych chęci. Spójrz na Kelly Smith, Audrey Foster, one nie będą w stanie przynieść złota na swoją markę. Obiecują i na tym się tylko kończy. Ja jestem jedyną osobą, która może przynieść zwycięstwo na swój brand, dokonam tego.


W niektórych przypadkach odrzuciłam na bok wszystkie inne rebelionistki RPW. Są takie, które nie oczekują ode mnie wiele, biorąc udział w walkach ze mną. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zdyskredytować moje nazwisko, czy mój run mistrzowski. Uwierz. Nie chciałabym niczego więcej niż udowodnić wielkość mojego nazwiska. Zwycięstwo nad tobą byłoby dla mnie niesamowite. Zrobisz, co możesz, aby upewnić się, że tak się nie stanie. Spójrz, jeżeli pokonam osobę, która doszła do finałów Pure Rebel Cup, potem pokonam jedną mistrzynie; na przykład Rachel.. To sądzę, że mogę szybciej dostać title shot na Mistrzostwo Świata niż Ty. 


Chcę udowodnić, że moje nazwisko można podnieść dzięki ciężkiej pracy, determinacji i wytrwałości. Pokonanie Ciebie i kolejne starcie z mistrzynią Openweight sprawiłoby, że ludzie zaczęliby o mnie mówić - jeszcze więcej. Mimo, że nie lubili by o tym mówić. Być może byłby to kolejny powód, dla którego nie powinnam zostać przeoczony, wrzucona do wora głupich i dlaczego ludzie powinni zastanowić się dwa razy, odwracając się ode mnie.

To jest klucz do wszystkiego. Kiedy osiągniesz punkt krytyczny, poczujesz, że nic ci nie zostało. Chcesz, aby świat odczuwał ból, który odczuwałaś…

Ale nie mogę być już tą kobietą... Nie mogę. Nie mogę być tą, która niepotrzebnie rani ludzi. Nie mogę strzelać w szyje jak psychopatka.. Muszę być lepsza niż to…

Muszę zacząć potrzebnie ranić ludzi. Sprawię, że poczujesz ból jak nigdy dotąd, boohoo. Zamierzam przyspieszyć twoje stawy i rozciągnąć twoje ciało w sposób, którego nigdy wcześniej nie znałaś. A kiedy czujesz, jak życie znika z ciebie, nie zapomnij, żeby się obrazić i dać mi satysfakcję, której pragnę. Zrobię ci krzywdę.

Uczynię cię moją suką.

Masz wystarczająco dużo czasu, aby odpowiedzieć na wszystko, co ci powiedziałam. Dałam Ci radę. Ostrzegałam cię, żebyś uciekała. A jeśli ta cisza ucieka, to przynajmniej wyjdź i powiedz to. Wyjdź i powiedz mi, Alexa, powiedz mi, jak jesteś wystraszoną małą suką. Powiedz mi, jak akceptujesz fakt, że jesteś nikim innym niż overhyped rookie. Powiedz mi, skąd wiesz, że nie poradzisz sobie ze mną, gdy jestem gotowa wydłubać ci oczy.

W przeciwnym razie będziesz musiała żyć z bólem, który ci zadam. I już obiecałam, że nie będzie żadnych z tym problemów. Sprawię, że się poddasz. Zranię cię. Będę cię popychać, zginać i naciskać, aż się złamiesz. Sprawię, że poczujesz wszystko.. Wszystko, co mnie prześladuje przez kilka ostatnich dni, tygodni, miesięcy..

Zmuszę cię do poddania się. Cholernie upewnię się, że to dla mnie zwycięstwo bez żadnego cienia wątpliwości. Zmuszę cię do spojrzenia w kamerę i poddania się, gdy łzy bólu i rozpaczy spłyną po twoich zrestrukturyzowanych policzkach. Sprawię, że twoi przyjaciele będą oglądać, jak cię łamię. Jak Maddy Hayes będzie uległa temu procesowi bo zda sobie sprawę, że to samo czeka ją. A jeśli chce wejść na ring, może poczuć dokładnie ten sam ból.  Nie przestanę, Archer. 

The Newborn Hope jeszcze się nie skończyło... Znajdzie drogę powrotną na szczyt tej branży. I zrobi to jedyny sposób, w jaki wie, jak..

Gdy mówię te wszystkie rzeczy, mam w głowie dużo bzdur, co się stanie, jeśli spieprzę, co się stanie, jeśli coś pójdzie nie tak, och, po co żartuję, nic przecież nie może pójść źle. Na pewno nie w starciu z Tobą. Szczerze mówiąc, Lexy, nie wzięłabym tego zbyt osobiście, ale dostałam mecz do wygrania, a ty akurat w nim jesteś. Nie pozwolę, aby taka szansa zmarnowała się, pokazując, że „przyszłość” lub ten biznes, nie mówiąc, że jesteś przyszłością, ale załóżmy dla własnego dobra, może to mnie podnieść na wiele sposobów! Nic nie powstrzyma mnie od mojego uśmiechu na twarzy, dopóki nie dotrę do ringu, i nawet ty, Alexa. Mam nadzieję, że nauczę cię lekcji na ten temat, że to nie jest świat z motylami i tęczami, świat nie jest w twoich rękach i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Żyjesz w świecie obłudy, czas abyś przeszła na świat w którym rządzę ja. 

Jesteś może the biggest in small package, ale ja jestem full-package, podczas gdy niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, ale to ja jestem przyszłością tej organizacji. Przeszłością, teraźniejszością. Ciężko w to uwierzyć, kiedy każda z was klasyfikuje się tak, jak każdego dnia. Ale nie zamierzam się z tym kłócić, ponieważ właśnie takie osoby jak Ty niszczą takie oznaczenie. Więc, przyjdź i pomyśl o tym, bo po co ci to mówić, skoro mogę ci to pokazać cieleśnie! Inspiruję się do bycia najlepszą i nie mogę być najlepszą, pozwalając gorszemu człowiekowi wygrać na Grand Sacrifice, kurwa nie mogę.

Ujmijmy to w ten sposób: jesteś ofiarą, a ja oczywiście myśliwym, właśnie cię znalazłam i wiesz, co potem się dzieje.

Nie ważne jak bardzo próbujesz wznieść się na mój poziom, po prostu zawsze będziesz pode mną. Dlaczego więc walczyć? Po co walczyć tak intensywnie i tak mocno inwestować w coś, co jest niczym więcej niż zawsze zanikającym snem? To  jest jak komora echa, w której tylko twoje własne myśli odbijają się od ścian, by napędzać twoje ego, napędzać twoją perspektywę. Budujesz się coraz bardziej na samych nadziejach i marzeniach. Dokąd cię to zaprowadziło? Nigdzie nie? Brak mistrzostw. Tak mało zwycięstw, z których możesz być dumna. Nadal spędziłaś większość sezonu na dole karty, walcząc o utrzymanie swojej kariery - walcząc o tydzień w tydzień - nie mówiąc już o walce o szanse na mistrzostwo. Zauważyłaś coś? Żadne zwierzę nie może biec, zanim nauczy się chodzić i żadna rewolucja nie nastąpi bez pierwszego poważnego zwycięstwa, Lexy. Odrzucam wszystkie te moralne zwycięstwa, które masz w swojej torbie, bo nigdzie cię nie doprowadziły. Jesteś małym człowiekiem stojącym przeciwko gigantowi tej branży i mówię to z całkowitą i szczerą pewnością siebie i treścią. Wiesz czemu gigantowi? Ponieważ jestem tutaj od pierwszego dnia. Osiągnęłam wiele. A Ty? Nic. W ogóle nic. Nic, bo nic nie masz. Nic, ponieważ twoja krótka kariera cię do tego doprowadziła - absolutnie nic.

Jesteś niczym więcej niż miernym talentem próbującym poprowadzić rewolucję jednoosobową przeciwko naturalnemu porządkowi REBELLION Pro Wrestling. Jednoosobową, ponieważ Maddy jest nikim.

Jestem wszystkim, za czym powinnaś dążyć, każdy powinien dążyć. Twoja arogancja jest zabawna, ale i bardzo smutna. Dziwi mnie, że ktoś, kto nie osiągnął niczego w ciągu tej krótkiej kariery, jeszcze nie zdał sobie sprawy, że nie może porównywać się z byłą mistrzynią.

Na Grand Sacrifice zakończę twoją fantazję i skieruję oczy na największą nagrodę. 

The Purest Rebel of them all? 

W takim razie nigdy nie usłyszałaś o mnie,

honey.

I can be moody,
I can be nasty,
I can be sassy..
And I can be classy."

Powrót do góry Go down
 
"IF YOU'RE BAD, BELIEVE THAT I'M WORSE", Grand Sacrfice [MP II]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grand Sacrifice is Archer [MP I]
» Ready for a GRAND SACFRIFICE! [MP]
» GRAND SACRIFICE 2020 CARD
» GRAND SACRIFICE 2020 | PREDICTION THREAD
» GRAND SACRIFICE 2020 | REACTION THREAD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: