RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rebellion [mp]

Go down 
AutorWiadomość
Emily Prey

Emily Prey


Posts : 9
Likes : 8

Rebellion [mp] Empty
PisanieTemat: Rebellion [mp]   Rebellion [mp] EmptyWto Maj 26, 2020 2:06 pm

Rebellion [mp] 1ca8224df5e92b4846ac2590644e04e907c567d4

EMILY PREY
- versus ELISABETH QUEEN -
REBELLION

Kamera znajduje Emily Prey siedzącą na podłodze w pokoju hotelowym. Siedzi z nogami opartymi o pierś i opierając się plecami o ścianę. Na podłodze przed nią leży książka - wyciągnięta z szuflady bocznego stołu w pokoju hotelowym, w którym przebywa. Książka jest otwarta, strony skierowane w dół na podłodze, grzbiet książki wygląda na wygięty i zużyty. Emily otwiera oczy, marszcząc brwi przed kamerą. Odwraca głowę i zerka przez okno po prawej, gdzie krople deszczu zderzają się ze szklaną szybą.


„Kiedyś myślałam, że ten przemysł jest mi coś winien. Po kilku długich latach wróciłam do tej rozrywki sportowej, ponieważ czułam w sercu, bardziej niż cokolwiek innego, że muszę przyjść do Rebellion Pro Wrestling aby zyskać to, co należy do mnie; uznanie i szacunek. Może i to nie poszło po mojej myśli, bo jak na razie mam tylko przegraną na koncie z Maddy Hayes. Ale przede mną drugie ogromne wyzwanie, jakim jest Elisabeth Queen, była pretendentka do głównego mistrzostwa tej organizacji. Queen jest bardzo bystra i sprytna... Oraz zbyt szczera. Niektóre rzeczy powinnaś zostawić dla siebie aby nie urazić żadnego człowieka, który na to po prostu nie zasługuje. To może wydać się trochę puste z moich ust, ponieważ tak naprawdę nikt mnie nie zna, nikt nie wie kim jest Emily Prey i na co mnie stać. Przyznaje się, że zniknęłam na jakiś czas z prywatnych przyczyn, ale teraz powracam z podwojoną siłą. Chcę aby ludzie zmienili o mnie zdanie, i nie patrzyli na mnie pod pryzmatem tego, że nie chcę aby ludzie wiedzieli o mnie zbyt dużo. Dlaczego? Aby właśnie takim osobom jak Elisabeth Queen nie dawać powodów, aby manipulować moim życiem prywatnym.”


Emily podnosi się z podłogi, odsuwa od ściany i idzie w kierunku okna. Odsłania zasłony i odbicie księżyca zaświeciło jej w twarz.


„Chcę pokazać światu, że mogę być kimś będąc tak naprawdę nikim w oczach innych. Będzie to naprawdę ciekawa walka, ponieważ będzie to zderzenie światów. Nie wiem jak to jest Queen, że wytrzymujesz ciężar swojego wyuzdanego ego, ale musisz być naprawdę silna, że unosisz taki ogromny ciężar. Ale czy będziesz w stanie unieść Emily Prey? Nie porównuj mnie z nikim z przeszłości, ponieważ nikt nie jest taki sam.”


Prey opuszcza powieki, głęboko wciągając powietrze i trzyma je przed wydechem z uśmiechem.


„Powróciłam do treningów i ulepszam swoje zaplecze w każdej dziedzinie tego sportu. W dziedzinie ringowej. Mownej, Strategicznej.. Dosłownie każdej. Może nie nazywam się Scarlett.. Ale wiąże mnie coś z nią.. Pokonam Cię, tak jak ona to zrobiła kilkukrotnie. Potrzebuję tylko jednej szansy, aby pokazać, że potrafię. Jestem zobowiązana dostarczyć Ci wiedzy, której szukasz. Pomóc Ci zrozumieć, dlaczego ludzie Cię nienawidzą. Wiem, jak trudno jest Ci to zrozumieć. Ale kara, którą z pewnością spotkasz za niesubordynację, nie jest niczyją winą, ale Twoją, Elisabeth. Pewnie już myślisz, że to kolejna spokojna wygrana dla Ciebie, ponieważ walczysz z kimś nowym, nieznanym.. Zupełnie jedną wielką niewiadomą, ponieważ nie udzielam się na mediach społecznościowych, bo mam jeszcze inną pracę oraz zajęcia. Podobnie jak Ty, wykorzystam każdą okazję, jaką otrzymam. Każdą okazję, by oczyścić RPW z marnotrawstwa, oczyścić drogę do sukcesu dla takich osób jak ja. Ten biznes jest otwarty dla każdego. I możesz sobie odpowiedzieć na moje promo nawet 3 sekundy przed zamknięciem sekcji prom. Ale ja mam coś w rękawie.. Co pozwoli mi pokonać Elisabeth Queen.”
Powrót do góry Go down
 
Rebellion [mp]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Undeterminable (Rebellion)
» Goddess of Rebellion [MP]
» REBELLION Awards
» Rebellion Original [MP]
» Captain Rebellion [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: