RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Captain Rebellion [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Susan Summers

Susan Summers


Posts : 4
Likes : 9
Location : MARVEL Inc.

Captain Rebellion [MP] Empty
PisanieTemat: Captain Rebellion [MP]   Captain Rebellion [MP] EmptyWto Maj 26, 2020 3:28 am

Captain Rebellion [MP] Am2ynoS
Captain Rebellion [MP] Tumblr_no3dggoh0R1rmciito2_640
Captain Rebellion [MP] Am2ynoS
Captain Rebellion [MP] Tumblr_no3dggoh0R1rmciito2_640-2
Captain Rebellion [MP] Am2ynoS

(Jest poranek, Susan Summers niedawno skończyła oglądać 'Captain Marvel.', po czym złapała za pilot i przełączyła na dowolny serial z Netflixa. Od razu potem odłożyła pilot na stolik kawowy i złapała za swoją herbatę, powoli ją popijając. Nagle w tle odzywa się pewna kobieta.)

Kobieta w tle: Oczywiste jest, że czasami musisz pójść o krok dalej, jeśli naprawdę troszczysz się o świat i jest to coś, co samozwańcza „bohaterka”, taka jak ty, powinna wiedzieć. 

(Nagle Susan zmarszczyła brwi i spojrzała na telewizor. Ekran TV nagle się ściemnił, na wskutek czego Summers zauważa swoje odbicie.)

Kobieta w tle: Takiej bohaterki jak Ty właśnie potrzebuje świat. To jest Twój czas aby uratować wszystko od zła.

(Sue odłożyła kubek na stół i wyłączyła telewizor, po czym splotła dłonie i zaczęła patrzeć przed siebie.)

Susan Summers: Na Rebellion nie ma ani jednej osoby, która by współpracowała z fanami tak intensywnie jak to potrafię ja. Wszyscy podzielają pewną mentalność.. „Robię, co chcę, ponieważ jestem lepsza niż wszyscy inni, nie dbając o konsekwencje”. Przez lata mojej kariery w innych organizacjach, wielu krytyków mówiło, że marnuję czas aby być dobrą, niektórzy nawet posunęli się do tego, że powiedzieli mi, że moi fani mnie trzymają, i to dosłownie trzymają, ponieważ to jest powód, dla którego nigdy nie dostanę się na szczyt. Nie o to jednak chodzi. Fani są dla mnie wszystkim i znam ich lepiej niż ktokolwiek inny. Chcę, aby Rebellion był produktem przyjaznym dla rodzin i wszystkich innych.. Ale takie osoby jak Catherine Vandella oraz SiSi Diaz zakłócają to. 

(Sue przymknęła oczy.) 

Susan Summers: Nie bój się Cath - Jestem wystarczająco doinformowana, ponieważ obejrzałam wszystkie odcinki wydane przez Rebellion Pro Wrestling. W przeciwieństwie do Ciebie... Wiem wszystko o tobie. Wiem wszystko, co jest prawdą. Ile czasu Ci zajęło wymyślenie takich bzdur na temat Amandy? To wszystko zabrzmiało jak tani fanfic, w którym probowałaś utopić umysł Amandy. Keith jest silna, Amanda ma w sobie wielkie ambicje i ja to widzę. Cieszę się, że to właśnie z nią będę w jednej drużynie bo przede wszystkim zawsze jest szczera i nie boi się prawdy. Ale boi się kłamstw, takich kłamstw jakie wypowiadasz Ty. Ale spokojnie. Poprzedzę Twoją nienawiść. Nie potrzebuję, żebyś się ze mną zgadzała, nikt nigdy się zwykle nie zgadza z czymś, co może odkryć prawdziwą prawdę. Możesz spędzić nawet cały miesiąc próbując namalować mnie jako niegodną, ale fani wiedzą jaka jestem naprawdę. Możecie być najsilniejsze. Możecie być najszybsze. Możecie bawić się umysłem innych.. Ale Twoje groźby Catherine są jak szczekanie psa. A Ty? Co osiągnęłaś? Zamiast obawiać się o Amandę, która ma dużą historię za dobę.. To zadbaj o swoją. Po co bać się człowieka, skoro nie jest w stanie złapać żadnej zdobyczy? Na tym polega bycie "bestią". Chcesz po prostu bólu innych. Ale ja się nie dam. Twoje 'dobroci', że w Twoim domu każdy jest mile widziany jest tylko podpuchą, na którą nikt się nie nabierze. I oczywiście jesteśmy tak jakby 'zamknięte' w klatce, ponieważ czasem nie możemy pokazać prawdziwej siebie. Ale to nie czyni bestii bardziej groźną, Cath. Spokojnie. Nie zamierzam przeklinać i mówić wrednych rzeczy. Ale tak naprawdę nie dbam o to, czy ludzie w ogóle o tobie myślą, czy uważają cię po prostu za osobę leniwą i niezmotywowaną do zmian. Jeśli tak myślą; to może i mają rację, biorąc pod uwagę, jak bardzo upadłaś w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeżeli nazywasz wyczynem to, że odnalazłaś w końcu prawdziwe ;sióstry; to gratulacje, potrzebne są w życiu jakieś priorytety. Nie chcę brzmieć jak typowa nowicjuszka, rzucając mięsem, a potem dostając. Nie. Chcę dostać, ale owację od publiczności, że zachowałam się jak bohaterka. Chcę być wzorem do naśladowania dla najmłodszych dziewczyn, które też kiedyś staną w tym ringu. Jednak cieszę się, że będę w jednym ringu z SiSi Diaz. Ta kobieta zdołała wiele. Jest pierwszą w historii RPW World Heavyweight Champion. Reprezentowała brand REBELLION na Grand Sacrifice. To mi imponuje, że mimo lęków to i tak podnosi brodę w górę i robi swoje. Czy ludzie będą rzucać jej kłody pod nogi, czy też nie. Cieszy mnie to, że Jenna Brooks pomogła odnaleźć się SiSi w tym okrutnym świecie. Tutaj ludzie bywają zawistni, nawet o najmniejsze sukcesy. Tak samo jak może stać się SiSi zawistna, czy też Catherine. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby dać z siebie 110% i ochronić Rebellion przed złem, które mogą zasiać The Intense Regrets. Motywuje mnie ta walka bardzo, ponieważ mogę poczuć się jak prawdziwa bohaterka, z prawdziwego zdarzenia, która musi walczyć ze złem, aby ochronić niewinnych ludzi. Chcę siać dobro oraz same pozytywne rzeczy. Czy to sama, czy z Amandą Keith. Dam radę. Jeszcze nie spotkałam się z Mandy, ani nie dostałam od niej żadnej wiadomości, więc nie mogę jej ocenić, czy będzie się nam dobrze razem pracowało czy też nie. Ale wiedzcie The Intense Regrets, że dam radę. Mój debiut będzie udany, a razem z tym era Captain Rebellion zacznie się już tej soboty. 

(Po ostatnim słowie Sue Summers pomachała do kamery, po czym ekran gaśnie.)
Powrót do góry Go down
 
Captain Rebellion [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rebellion [mp]
» Your final bound. | Rebellion I [MP]
» Rebellion Original [MP]
» The Undeterminable (Rebellion)
» Goddess of Rebellion [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: