RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Undeterminable (Rebellion)

Go down 
AutorWiadomość
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

The Undeterminable (Rebellion) Empty
PisanieTemat: The Undeterminable (Rebellion)   The Undeterminable (Rebellion) EmptyPią Paź 23, 2020 12:15 pm

23 października 2020, godzina 6:32, Las Vegas, Nevada, Stany Zjednoczone

Dopiero co się rozjaśnia na zewnątrz. Jest bardzo zimno. Widać jak zasłony lewitują na wietrze, ponieważ jest otwarte okno i otwarte drzwi powodują przeciąg, aż w końcu drzwi trzaskają. Wtedy budzi się Jean Ripley. Jest w delikatnym szoku, odruchowo łapie za swój telefon i widzi jak wcześnie jest, ale swipe'uje powiadomienia i widzi wiadomość.

Cytat :
"Wstaw się jutro do RPW Performance Center w Orlando, ponieważ odbędziesz swój profesjonalny debiut na REBELLION w Six Woman Tag Team Match'u, połączysz siły z MEL oraz Olivią Moore, a stawicie czoła JUNKO, Ashlynn Maxwell oraz Fiorze Lacroix. Przygotuj się Jean, Twój lot jest już zabookowany. ~ Jennifer Banks"

- Wow! W końcu mogę się wykazać! - zdumiła się Jeanette. 

Jean wzięła głęboki oddech i uśmiechnęła się.

- Mam to. To jest to. Przygotuj się Jean. - powiedziała kobieta.

Następnie bardzo szybko zdjęła z siebie grubą kołdrę i zamknęła okno. Nagle zasłony przestały latać. Jean odwraca się i idzie do łazienki. Spogląda do lustra i zamyka oczy.

-  Nadal w to wierzę. Wierzę, że my wszyscy pójdziemy dalej, ktoś z nas pójdzie o krok dalej niż inni. Chcę to być ja. 

Ripley spojrzała w kamerę w odbiciu lustra, uśmiechnęła się, a następnie odwróciła do kamery.

- Wszyscy chcą panować jako mistrz w którymś momencie swojej karieru. Rozpoznaję Was wszystkie także i poznaję, jak bardzo jesteście wszystkie głodne. Debiut - To największa szansa w karierze każdego. To jest jak dobry start w stronę upragnionego mistrzostwa. Nie będę udawać, że chcę być chamska na siłę, bądź przemiła. Jestem szczera. Jestem nie do określenia. Dlatego mówią na mnie The Undeterminable. Jestem największym zagrożeniem w tym meczu, ponieważ to ja mam największe umiejętności. Dzień w dzień podczas pandemii trenowałam aby zdobyć szczyty tej organizacji. - odpowiedziała Ripley dosyć stanowczo.

- Jestem kimś, kto uderzy, kiedy zechce. - po tych słowach Jean odwróciła się i ponownie nachyliła się nad lustrem.

- Nie musicie wierzyć, Ashlynn. JUNKO.. Fiora.., że jestem największym zagrożeniem w tym meczu. Możecie uzasadnić swoje rozumowanie i powiedzieć, że dlatego to mówię, bo jestem „typową kobietą w wrestlingu, która ledwo zadebiutuje, a już mówi, że jest najlepsza”, ale jestem też kobietą, która wprawi Was w zakłopotanie na Rebellion i ujawni, że jesteście po prostu gównianym talentami na jedną walkę, jakimi w rzeczywistości jesteście. - lekko uśmiechnęła się w lewym kąciku ust.

- Błagam Wam. Błagam. Czy komuś zależy bardziej na tej wygranej niż ja? Czy moje sojuszniczki z tego starcia również uważają, że są dobre? Że swoimi umiejętnościami po prostu wyróżniają się z tego starcia? Oby. To jest tak naprawdę moje pierwsze video, które będzie liczyło się czy wygram, czy też nie. Niestety, nie mam żadnego materiału o Was. Nie wyssę nic sobie z palca. Jedyną osobą, która ma jakieś już doświadczenie w byciu na żywo w RPW, to Ashlynn Maxwell, która pokonała weterankę Fabulous na Rebellion. Jest to na pewno w pewnym znaczeniu jakieś osiągnięcie, nie powiem, że nie, ale zazdroszczę, że w swoim debiucie zostałaś rzucona na głęboką wodę. Mogłaś się wykazać, ale czy odpowiednio wykażesz się w starciu drużynowym? Czy jesteś na tyle dobrą zawodniczką, że odnajdziesz się w takim typie starcia? Czy dasz radę z 3 osobami? A konkretne pytanie jest takie.. Czy da sobie radę z Jean Ripley, kiedy staniemy naprzeciw siebie i wymienimy się wzrokiem? - Jean przymyka oczy.

- Musisz sobie postawić na jasno Ashlynn, to będzie Twoja ostatnia walka w tej organizacji, raz wygrałaś, teraz przegrasz i przejdziesz w zapomnienie. Pomyśl tylko jak uzyskać odpowiedni rozgłos. Ponieważ ja już wymyśliłam jak go uzyskam; wygrywając Six Woman Tag Match przypinając jedną z Was na Rebellion. Nie będzie piękniejszego zakończenia i prawdziwszego. A teraz Was przepraszam, ponieważ muszę się spakować do mojego nowego miejsca - RPW.

Po tych słowach Jean uśmiechnęła się szyderczo pod nosem, wzięła głęboki oddech, odwróciła się i wyszła z łazienki, po czym skręciła w prawo.
Powrót do góry Go down
 
The Undeterminable (Rebellion)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rebellion [mp]
» Rebellion Original [MP]
» Captain Rebellion [MP]
» Goddess of Rebellion [MP]
» REBELLION Awards

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: