RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kartka z Pamiętnika Fabulous

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Kartka z Pamiętnika Fabulous Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Kartka z Pamiętnika Fabulous Empty
PisanieTemat: Kartka z Pamiętnika Fabulous   Kartka z Pamiętnika Fabulous EmptySob Wrz 07, 2019 11:24 pm

Karta z pamiętnika Fabulous 💋


" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Może to śmieszne ale całą moją karierę zawdzięczam tym słowom wiele. Zawsze o coś walczyłam, a to o uwage w blasku świetnej mistrzyni. O swoje pięć minut, czy walka z wielorybem. To było CIĘŻKIE wyzwanie, uwierzcie na słowo. Wielki upadek, wielki powrót. Walka ze Scarlett w jej federacji, obroniłam swoją karierę. Mimo tego powoli upadałam w cień, gdzie nastąpiła tylko cisza... I mnie już nie było. Teraz wszystko się zmieniło.

" I Znów Wierzę Że Walcze "

I znów czuje jak na początku, motywacje i siłe. Chce wygrywać, chce przedewszystkim walczyć i znów wbijać się na szczyt nie ważne kto będzie na drodze. Nie ma rzeczy nie możliwych, przecież ej! A już w szczególności nie ma nic niemożliwego w Rebece? Czy to jest wogóle postać która może mi zagrozić? Możliwe, ale nie niemożliwe jest nie pokonanie jej w moim języku.

Jeśli jesteś świadom tego co się wokoł dzieje nie może nie zauważone nic. Nie ma zagrożenia, nie ma ryzyka. Nie bój się o nic jeśli nie latasz górą w chmurach.

"Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać. "


A co do Mii, schudła znacznie. Więc jest znacznie lekkim problemem! :')

Powrót do góry Go down
 
Kartka z Pamiętnika Fabulous
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Age of Fabulous"
» Fabulous "The Diamond"
» IDOLIZER, versus Fabulous
» Fabulous Angels
» Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: