RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IDOLIZER, versus Fabulous

Go down 
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


IDOLIZER, versus Fabulous Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

IDOLIZER, versus Fabulous Empty
PisanieTemat: IDOLIZER, versus Fabulous   IDOLIZER, versus Fabulous EmptySob Wrz 21, 2019 1:00 pm

IDOLIZER, versus Fabulous Tumblr_ozl8ashP2B1ua1rwpo2_1280


STEFANI NOVAK
'IDOLIZER'
Unbothered 2019 first promo match; against Fabulous
REBEL OF REBELLION TOURNAMENT





IDOLIZER, versus Fabulous Video_object



C O M E                   F O R                     M E 


19 września, 2019 | New York City, New York


- // Kamera znajduje się w garderobie Stefani. Jesteśmy w stanie ujrzeć Stef zakładającą pończochy. Kamera wznosi się w górę pod zaciągnięcie pończoch. Nagle Novak udaje zaskoczoną i dociąga pończochę do końca.


Och, co za niespodzianka. Kamery tutaj? Och, co ja się będę zgrywać. Wiesz, co mnie najbardziej ekscytuje Fabulous, podczas naszego starcia na Unbothered?  Nowość. Swoboda z tym wszystkim. Po raz pierwszy biorę w tak ważnym starciu, nawet nie zastanawiając się nad faktem, że być może będę musiała ostrożnie przechodzić na palcach wokół emocjonalnego pola minowego przede mną. Zawsze byłaś ambitnym typem. Oczywiście moja postać jest wciąż świeża w umysłach wszystkich. Jestem dumna z tego, że moje pierwsze ważne starcie będzie z kimś takim jak Ty. Weteranką. Ale boże, czekaj. Czy Ty przypadkiem nie powinnaś zejść na emeryturę? Byłoby miło spędzić sekundę mojej kariery, gdy ktoś taki jak Ty nie porównuje się do mnie i pozwala sobie na obsesję na punkcie prześcigania mnie.
 Lubię myśleć o sobie jak optymista. Ale głos z tyłu mojej głowy - ta konkurencyjna suka, z którą trudno mi się nasycić - mówi mi, że mam jeszcze wiele do zrobienia. Tak Fabulous, mam. Tej samej nocy zamierzam zesłać Cię na emeryturę i w Main Evencie zgarnąć tej tytuł mistrzowski. Żeby wesprzeć moją osobę.. Po prostu nie pojawiaj się, słońce. Wszyscy wiemy, że zawsze byłaś ostatnim kołem u wozu. Piątym? Wydaje mi się, że wozy mają 4 koła, jesteś tak samo potrzebna tutaj jak 5 koło.. Żadnych szczegółów technicznych, nic z tego gówna.


To nie jest dla mnie„ jakikolwiek mecz ”, wierzcie lub nie. Ale to są finały Rebel of Rebellion. Raz do roku jest taka szansa. Mimo to, że wystarczająco błyszczę.. Uwierzcie, jest mi to potrzebne. Nie mamy historii. Nie ma żadnych wspomnień, które można by wypędzić, jedyne co można zaznaczyć to to, że jesteś po prostu kurwa słaba. Ryzykując, że zabrzmi to trochę lekceważąco, tak naprawdę nie ma znaczenia, ile podróży zabierasz do swojego miasta i jak sentymentalnie może ta walka zostać Ci w głowie. Porażka? Na to się szykuj. Ostatecznie rzeczywistość wisząca nad naszymi głowami jest prosta - jesteś pretendentką, a ja przyszłą mistrzynią REBELLION. Chcesz mój tytuł zwyciężczyni Rebel of Rebellion, a ja jestem gotowa walczyć i pluć krwią, aby go zdobyć. Nie mogę cię docenić, po prostu nie mogę. Od ponad kilku lat obserwuję, jak wspinasz się po drabinie, aby stać się jedną z najjaśniejszych gwiazd w całej ewolucji wrestlingu. Fakt, zakończyłaś dwie kariery. Brawo. Ale żadnej więcej. Muszę Cię zaniepokoić Fabulous, ale możesz usunąć swój przydomek "Career Killer". Nawet nie umiesz tego napisać, to czemu się tak nazywasz? Mimo wszystkich niedociągnięć, które pokonałaś, kiedy myślę o twoim dotychczasowym zatrudnieniu, nie myślę o porażkach. Myślę o monumentalnych zwycięstwach nad ludźmi takimi jak Ty, Fab. 


W tej chwili zasługujesz na ten finał. Zasługujesz na tę szansę, aby wejść na ring, postawić klasykę przeciw nowej krwi, odkryć swoje ograniczenia jako weteranka. A Fabulous już niedługo.. Będzie znana na ustach wszystkich po Unbothered... Jako jedna, wielka, porażka. 


Nie mogę sobie pozwolić na postrzeganie siebie jako nic mniejszego, zwłaszcza w sytuacji, w której jestem teraz. Jestem finalistką turnieju Rebel of Rebellion. Wiem, jak to jest patrzeć na to miejsce ze szczytu góry.. Oj, wiem. Wystarczy, że na plecach noszę całą dywizję Rebellion, i błagam.. Nawet mi nie wmawiaj, że zrobisz wszystko, aby się dostać na szczyt. Nie sądzisz, że przetrwasz coś bardziej obciążającego niż ta podróż, Fab? A nawet jak dotrzesz na to miejsce.. To zdasz sobie sprawę, jak bardzo się myliłaś. FABULOUS NIE MOŻE ZNIEŚĆ TAK WYSOKIEGO RYZYKA I NIEŚĆ NA PLECACH CAŁĄ DYWIZJĘ REBELLION!


 Och, trudno jest wspiąć się na szczyt, ale jeszcze trudniej jest pozostanie tam. To nie jest dla wszystkich. Ale mówiąc ogólnie, co Cię wyróżnia, Fabulous? Jesteś głodną. starą, przerobioną nie tylko przez booking...  Jesteś po prostu wstydem i hańbą tej ewolucji. Takie haniebne zawodniczki zawodzą każdego dnia przy zadaniach o wiele mniej monumentalnych niż ten. To jest coś poważnego. Fab.. Zmarnujesz tę okazję. Nie dasz rady pokonać przyszłej mistrzyni kobiet Rebellion, zrozum. Co sprawia, że ​​myślisz, że możesz zrobić to, czego nie zrobiłby inny? Nie wierzę, że jest to ostatnia szansa, jaką kiedykolwiek dostaniesz, ale sądzę, że będziesz musiała po prostu wykorzystać tę okazję i po prostu odpuścić. Prędzej czy później zostaniesz podstawiona aby po prostu przegrać, to będzie Twoje jedyna szansa. 


Jednak Fab.. Też jestem człowiekiem. Wszyscy mamy bagaż przeszłości. Wszyscy tutaj kochaliśmy i przegrywaliśmy, poświęciliśmy się i mamy milion smutnych historii do opowiedzenia. Gdybym pozwoliła, by moja przeszłość zwyciężyła, nigdy bym się nie znalazła w finałach i w tej organizacji. Nikt nie jest bardziej skoncentrowany niż ja. Walczę o zwycięstwo, bo bądźmy szczerzy, mówiąc, że „chodzi o chwile, chodzi o historię”.. Jest na poziomie, ale Twoim. Kto normalny interesuje się w tym biznesie osobami trzecimi? 


Chcę, żeby mój czas na ringu był dobrze spędzony i pewnego dnia zamierzam wyjść ze świadomością, że jestem najlepszą wrestlerką, jaka kiedykolwiek zaistniała. Wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze, ale nie mogę jeszcze zdjąć stopy z gazu. Jest mi brak rozrywki i tytułów. Monumentalne kariery są mierzone złotem. Każdy tytuł, każde wyróżnienie jest namacalnym dowodem na poparcie mojej tezy, kiedy mówię, że jestem blaskiem REBELLION.


Więc nie martw się, Fabulous, dostaniesz to co moje najlepsze. Nic mniej. Kiedy nadejdzie czas, będę się martwiła o utrzymanie mojej pozycji w tej federacji, ale to nie jest ten czas. To tylko początek. Odważnie pragniesz mojej niepodzielnej uwagi, ponieważ zapewniam cię, że nie jest to wygrana. NIE WYGRASZ! Na Unbothered nasza przeszłość nie ma znaczenia. Twoja pozycja w ewolucji tak samo. W tej chwili obydwie mamy na myśli nasze własne wersje wydarzeń. Jeśli pozwolisz opowiedzieć tę historię, będzie to noc, w której zrozumiesz swoje przeznaczenie i pokażesz, że twoje zmagania coś znaczyły. ZNACZYŁY UKORONOWANIE NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI NA ŚWIECIE! STEFANI NOVAK!


A teraz szczerze. Ma to wszystko wspólnego ze świadomością, że po raz pierwszy wchodzę z tobą na ring i że nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy. Tutaj nie ma krzywej uczenia się. Albo cię pokonałam, albo nie. Albo zawiedziesz, albo ja, a jeśli z siebie nie dasz 101%.. Nawet się nie zbliżaj i nie marnuj mojego czasu. W takich chwilach mój wszechobecny duch rywalizacji miesza się z ukrytym egoizmem. Mogę to przyznać. Jeśli chodzi o takie sprawy, Fabulous, to jedyną słuszną zwyciężczynią turnieju Rebel of Rebellion, będę ja. 


Kiedy dopiero zaczynałam, nigdy nie uważałam Cię za kogoś pozytywnego. Zawsze widziałam Cię jako niepotrzebny element. Nigdy nie dasz rady być na takim poziomie, jak kiedyś. Gdyby nie Fallen Angel.. Nawet byś nie istniała. Każdy z Ciebie kpi. Nie jesteś godna. Nie jesteś godna nawet wymawiać moje imię. Sądzę, że każdy wie kim jestem i na co mnie stać. Mogłabym dłużej, ale dobrze wiem, że jesteś słabo wymagająca. Przerzuć się może na undercard. Myślę, że tam byłabyś tak czyś jak druga, PONIEWAŻ JESTEŚ PORAŻKĄ. Już jutro napotkasz się z Emily Rose czy Mią, która tak głośno szczekała jak Ty. Pokonałam już jedną weterankę, jesteś następna. Po naszym starciu zaczną mnie wszyscy nazywać... VETERAN's SLAYER. Jakie jest Twoje największe osiągnięcie? Pierwsza irlandka? Pierwsza mistrzyni z Irlandii? PERIODT! Za rok już nikt nie będzie mówił o Fabulous, jako o legendzie. Tylko o Stefani Novak, jako o najwspanialszej zawodniczce jakakolwiek stanęła w ringu. Nie mam wątpliwości. Jesteś nawet ładna, z jakąś tam historią... Pod wieloma względami przypominasz mi mnie. Ale w końcu luka talentu staje się widoczna. Różnica między najgorętszym elementem kalibru REBELLION, a Fabulous.. Tak. Więc Fabulous.. Zacznij się martwić, ponieważ Twoja emerytura będzie wynosić tyle, co moja jedna godzina pracy. Zresztą, kto w dzisiejszych czasach interesuje się czyjąś kasą? A tym bardziej, czyimś smutkiem. Nie jest mi przykro Fab, jest mi przykro, że muszę walczyć z babcią.

Powrót do góry Go down
 
IDOLIZER, versus Fabulous
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD]
» "Age of Fabulous"
» Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]
» Fabulous? FAB. YOU. LOSE. [MP]
» Fabulous "The Diamond"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: