RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Age of Fabulous"

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


"Age of Fabulous" Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

"Age of Fabulous" Empty
PisanieTemat: "Age of Fabulous"   "Age of Fabulous" EmptyCzw Wrz 12, 2019 4:12 pm

"Age of Fabulous" Tumblr_o2relzyWsH1uzigq9o5_500


"Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią" 

 Kiedyś te słowa powiedziała bliska mi osoba, są prawdziwe. Wiele rzeczy sie zmienia, ale pewne zostają takie same. Pewnie chcesz zapytać jakie? Widzisz... to już zależy od Ciebie! Każdy sam pisze scenariusz na swoje życie, więc nie ma znaczenia co staje na twojej drodze. Bo kiedy staje na niej jakaś pozerka, szybko z niej znika. Mając czyjąś historie, niesamowite momenty jako "Mam w dupie co tam kiedyś było, ja musze Cie pokonać. Jestem zwycięzcą!" Więc dobrze, racja zapomnijmy o wszystkim co było. Prosze bardzo, chce żeby mówili że jestem świetna, a nie byłam. I przedewszystkim zniszczmy Cię teraz za nim się rozmnożysz... Stefani uważa że nie trzeba się mnie bać? Pewnie też że pokona następną legende? Nie będzie tu legend, wszystko zostanie w tyle. Będziesz tylko ty i ja. Świeża młoda krew kontra doświadczona krew. Jednak kto powiedział że świeżość i świetność nie chodzi razem z doświadczeniem tymi samymi drogami. Nie bądźmy śmieszni, nie raz szokowałam gdy czegoś chciałam. Nie wiem jeszcze jak, ale dam z siebie wiecej niż kiedykolwiek w życiu żeby być zwycięzcą. To będzie mój moment, moja chwila. Nikt tego nie popsuje, nie ważne do czego będzie trzeba się posunąć. To znów będzie mój czas! Chcę być jeszcze lepszą Fabulous niż kiedyś, chcę pokazać coś nowego i być znowu na tronie w szczytowej formie. Moja marka była czymś wielkim, teraz będzie jeszcze większa. Nie jestem rozpieszczonym dzieckiem ale jeśli czegoś pragne to musi tak być.


 Kości zostały rzucone więc trzeba wywiesić flage.

"Age of Fabulous" Large
Powrót do góry Go down
 
"Age of Fabulous"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fabulous "The Diamond"
» Kartka z Pamiętnika Fabulous
» IDOLIZER, versus Fabulous
» Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]
» Fabulous? FAB. YOU. LOSE. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: