RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] Empty
PisanieTemat: Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]   Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] EmptyPon Kwi 20, 2020 12:06 am

Wiecie co ? Tak czytam te wypowiedzi obecnej mistrzyni RPW World Heavyweight jak i jej pretendentki i dochodzę do wniosku, że poziom jaki prezentują obie zawodniczki znacznie odbiega od poziomu na jakim jest pas RPW World Heavyweight.
Jeżeli są jeszcze osoby, które twierdzą, że Ja w swoich promach przeciwko mojej byłej rywalce się często powtarzam to może najpierw przeczytajcie wszystkie proma (tfu) scarlett i dojdziecie do wniosku, że oprócz zmienionych nazwisk rywali, wszystko jest takie same… i niestety kiepsko zmanipulowane i przekształcone w taki sposób byśmy wszyscy widzieli to oczami naszej obecnej mistrzyni.
Fabulous praktycznie w każdej swojej wypowiedzi mówi o tym samym tylko inaczej ubiera to w słowa nie odnosząc się do innych rzeczy będących bardzo często istotnych.

Droga Cameron… stajesz przed KOLEJNĄ OGROMNĄ SZANSĄ na zdobycie prestiżowego mistrzostwa. Masz możliwość odebrania czegoś co de facto nie powinno ci zostać odebrane, bo w końcu z jakie racji ta niebiesko włosa hołota zyskała sobie wtedy miano pretendenta do twojego tytułu mimo iż chwile wcześniej przegrała z tobą w triple threet matchu ?
Przypomnę ci tylko, że w przeciwieństwie do (tfu) scareltt żeby odzyskać ten pas musiałaś pokonać Mnie. Tak się też stało pomimo iż nie zgadzam się z tym wynikiem (nie tym rozstrzygniętym w ringu), ale jednak wygrałaś.
Powiem ci Fabulous tak… jeżeli Moja porażka z tobą miałaby być następstwem wygrania przez ciebie mistrzostwa na najbliższym Rebellion to nie mam nic przeciwko, gdyż twój sukces będzie zarazem Moim sukcesem.
Odnoszę jednak wrażenie, że wątpisz w to czy uda ci się wygrać z (tfu) scarlett.
Za każdym razem gdy czytam twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że piszesz je żeby były i ewentualnie CT zadecyduje, które im bardziej leży.
Nie tędy droga Cameron, nie tędy droga…
Nie jesteśmy obecnie w najlepszych relacjach. Ba, śmiem twierdzić, że nawzajem się nienawidzimy bo w końcu wyzwałaś Mnie od gówna, a Ja w Swoim promie nie zawahałam się wejść w twoją sferę prywatną przywołując nawet twoją córkę.
Tylko tu pojawia się pewien paradoks. Ja chcę żebyś wygrała najbliższą walkę by z Mojej porażki wynikło coś dobrego. I zapewne chciałabyś zrobić Mi na złość z tym, że wiąże się to z przegraniem walki o pas mistrzowski.
Nie masz więc wyboru – MUSISZ TO WYGRAĆ.

Udowodnij, że jesteś coś warta .
Udowodnij, że nie byłaś najsłabszym ogniwem Fabulous Angel.
Udowodnij, że Fallen myli się co do ciebie.
Udowodnij (TFU) scarlett, że droga na skróty nie prowadzi do sukcesu i uznania wśród społeczeństwa.
Udowodnij jej, że żaden lekarz nie jest w stanie wypisać recepty na sukces.
Udowodnij jej, że odpowiedź na pytanie „czy gdyby Nicole nie zdecydowała się na turniej, znalazłabyś się w cieniu mistrzostw i main eventu ?” brzmi „TAK”
(Z resztą mogłabyś odbić piłeczkę pytając ją „czy gdyby nie była w CT to wygrałaby pas RPW Championship, dotarła do ostatniej dwójki w ToL matchu ustanawiając tym samym rekord długości pobytu w ringu oraz bycia drugą osobą pod względem eliminacji ?” Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że NIE)

Dobrze wiesz, że jesteś w stanie to zrobić. Zbliża się gala Grand Sacrifice.
Czyż nie byłoby lepiej gdybyś to ty reprezentowała Mój roster w walce przeciwko Gisele ?

Masz jeszcze trochę czasu więc dobrze się zastanów, czy chcesz może jej jeszcze coś przed walką powiedzieć, czy może zostaniesz z tym co masz i będziesz po cichu liczyć, że może się uda ? Wybór należy do ciebie, a Ja mam nadzieję, że niezależnie co wybierzesz efekt będzie pozytywny.
Roster Rebellion to Moje królestwo, a Ja chcę dla niego jak najlepiej…

Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] 91844410
Powrót do góry Go down
Lolita

Lolita


Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] Untitlededf Posts : 42
Likes : 9
Location : In your dreams

Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] Empty
PisanieTemat: Re: Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]   Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD] EmptyCzw Kwi 23, 2020 1:09 am

lmao
Powrót do góry Go down
 
Well let me tell you smoething, Fabulous... [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Age of Fabulous"
» Kartka z Pamiętnika Fabulous
» IDOLIZER, versus Fabulous
» Fabulous Angels
» Fabulous? FAB. YOU. LOSE. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: