RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The compliment game.

Go down 
+19
Audrey Foster
Nadya Black
Rachel
Gisele O'Dare
Alexa Archer
Rob Bevis
Amanda Keith
Jenna Brooks
Explo
Fallen Angel
Elisabeth Queen
Tanya Amell
Fabulous
Nicole Stoudemire
Catherine Vandella
Stefani Stoudemire
Robin Roberts
Tarja Valentine
...
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Explo

Explo


Posts : 15
Likes : 8
Age : 28
Location : Kansas City

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptySro Gru 04, 2019 6:51 pm

Raz aniołek raz diablica, jedno serce, dwa oblicza.

Baaardzo sympatyczna osóbka, dająca z siebie 110 %. (no może poza fedką o której tu wspominała nie będę xDDDD) ale wejdź jej w drogę a rozjebie Ci łeb, taki przekozak z niej <3
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2020 5:29 pm

Nie znam Cię za bardzo, mało się udzielasz na konfie. Ale Twoja postać wygląda bardzo interesująco i mam nadzieję, że jeszcze coś osiągniesz! Smile
Powrót do góry Go down
Jenna Brooks

Jenna Brooks


Posts : 15
Likes : 7

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2020 9:27 pm

Jednym słowem? Dominacja <3
Posty poezja, natomiast odnośnie osobowości? Czas pokaże.
Powrót do góry Go down
Amanda Keith

Amanda Keith


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2020 10:18 pm

Nie znam za bardzo, nie sądze, że mogę powiedzieć dużo, ale coeszę się, że zasiliłaś progi RPW i, że będą one dzięki Tobie jeszcze mocniejsze i stabilne niż są teraz.
Powrót do góry Go down
Rob Bevis

Rob Bevis


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 35
Likes : 27

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Mar 30, 2020 7:51 pm

Bardzo lubię Cię jako osobę oraz Twoje postacie, chociaż kiedyś muszę powiedzieć, że nie pałaliśmy do siebie sympatią XD Prowadzisz Amandę świetnie i mam nadzieję, że wkrótce w końcu spełnisz jakiś swój wyznaczony e-fedkowy cel! Keep going babe!
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Mar 30, 2020 8:24 pm

Gdyby nie twój upór, w ogóle by mnie tu nie było i dzięki za to + dzięki za danie mi możliwości rozwoju graficznego! Love you, bitch Shocked
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2020 9:03 pm

Jesteś na pewno jedną z najszybciej rozwijających się osób jakie spotkałam na swojej drodze w e-fedach. Jesteś bardzo mila, a przede wszystkim utalentowana. Jest w Tobie przeogromny potencjał, a walka na proma z Tobą to czysta przyjemność! Mam nadzieje, ze wkrótce będziemy mogły to powtórzyć! Dalej pracuj tak cieżko jak teraz, a na pewno Ci się to popłaci! Powodzenia, zdecydowanie The Rising Star of the Season!
Powrót do góry Go down
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Maj 04, 2020 9:30 pm

Jesteś jedną z najciężej pracujących osób jakiekolwiek znam. Zawsze dajesz z siebie 101% i potrafisz podnieść każdego na duchu. Cieszę się, że mogę nazwać Cię moją przyjaciółką, a Ty mnie swoim przyjacielem! Ostatnie lata spędzone razem wspominam super, nasze spotkanie też! I miss u so much babe
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Posts : 49
Likes : 17

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPon Maj 04, 2020 11:49 pm

Boyyy. Gisele dała mi tyle razy w kość, że to raczej mówi samo za siebie jak chodzi o proma, ale oprócz tego to co Robuś ogarnia filmiki i grafy. To co forum ogarnia i galę ogarnia to po prostu WWWOOOOWWW. Stworzyliście coś świetnego i jestem dumny, że mogę być częścią <333
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptySro Maj 06, 2020 11:37 am

Jakoś tak lubię twoją oostać, podoba mi się twój wkład w proma i federacje. Do Rebellion stanowczo przydają się takie osoby. Miłego panowania.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptySro Maj 06, 2020 9:29 pm

Tbh nie za bardzo jestem obeznana z twoją działalnością, ale vibe mnie kupuje totalnie, chcę Cię więcej! 
Powrót do góry Go down
Audrey Foster

Audrey Foster


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyCzw Maj 07, 2020 7:46 pm

Jak dla mnie najlepsza debiutanka, albo inaczej mówiąc wschodząca gwiazda. Ma swój własny styl i pomysł na postać. Elastycznie podchodzi do danej sytuacji w jakiej jest jej postać i dzięki temu nie powiela utartych już schematów. Pas na biodrach to tylko kwestia niedalekiej przyszłości.
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyPią Maj 22, 2020 5:57 pm

nie lubie Cie, wpierdalaj ty wsiuro z Revolt.. Nie no Kc babe
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 2 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptySob Maj 23, 2020 11:10 am

Uwielbiam! Super gimmick, czekam na więcej Kaśki w Regretkach, theme złoto! Love youuuu
Powrót do góry Go down
Emily Prey

Emily Prey


Posts : 9
Likes : 8

The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 EmptyWto Maj 26, 2020 2:11 pm

Masz bardzo ciekawą postać, oraz miło widzieć kogoś z jedną z moich ulubionych zawodniczek na wyglądzie. Cieszę się, że to właśnie ty wygrałaś Pure Rebel Cup. Mam nadzieję, że wkrótce bardziej będę się udzielać i komunikować z wami, ale mam sporo na głowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The compliment game. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
The compliment game.
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Let's play the game.
» New game is coming... (CD)
» Jobberlous game. [MP]
» GIMMICK GAME
» GIMMICK GAME v2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: