RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The compliment game.

Go down 
+19
Audrey Foster
Nadya Black
Rachel
Gisele O'Dare
Alexa Archer
Rob Bevis
Amanda Keith
Jenna Brooks
Explo
Fallen Angel
Elisabeth Queen
Tanya Amell
Fabulous
Nicole Stoudemire
Catherine Vandella
Stefani Stoudemire
Robin Roberts
Tarja Valentine
...
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Audrey Foster

Audrey Foster


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 20, 2020 10:29 pm

Tak samo wkurzająca królowa, jak prawdziwa spadkobierczyni rodu Flair. Posty zawsze są solidne, zawierają każdy aspekt gwarantujący jakość i solidność.
Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2020 1:31 am

Personalnie jesteś naprawdę świetna osoba, super, ze z nami jesteś i doszedłeś! A nawet wrociles do swojego domu! Jesteś naprawdę wielka częścią naszego community, szkoda, ze wcześniej z nami nie grałeś, ale wierze, ze nadrobisz. Twoje proma naprawdę są godne mistrzostwa i nie mogę się doczekać, aż w końcu któreś osiągniesz. Życzę nic innego jak powodzenia, ponieważ wszystko inne masz na wysokim poziomie! Nie poddawaj się!
Powrót do góry Go down
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2020 9:04 pm

Jak czytalem twoje proma wydaje mi sie ze bedziesz pionierka tutaj i mam nadzieje ze bedziesz! Very Happy
Powrót do góry Go down
Audrey Foster

Audrey Foster


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2020 11:26 pm

Jestem ciekaw twoim poczynań na forum. Trzymam kciuki i czas pokaże jak mocno wsiąkniesz tą postacią w federację.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyNie Lip 26, 2020 11:02 am

Jedna z moich fav postaci w fedce! Champ material! 
Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 1:08 pm

Super prowadzona postać, ogólnie to jedna z moich ulubionych. Wielki potencjał, na pewno dużo osiągniesz, uwielbiam zarówno postać jak i stwórcę, love  I love you
Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 1:12 pm

Zasługujesz na wszystko. Jesteś jedna z najwspanialszych osób jakie przyszło mi poznać, w rl jak i w efedkach. To, jaki progres przeszłaś jest nieprawdopodobne. Jestem z Ciebie dumny za Twoje życiowe wybory, jak i to, co osiągnelas w calej karierze Victorii. Ciesze się, ze mogę nazwać Cię swoją przyjaciółką. Zachowaj tak ciężką pracę jaka wkładasz w swój rozwój, bo jest najlepsza. love you x
Powrót do góry Go down
Olivia Moore

Olivia Moore


Posts : 11
Likes : 23
Age : 29
Location : Huntsville, Alabama, United States

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 1:15 pm

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo jestem nowa, ale przeglądając i czytając Twoje proma widzę, że jesteś bardzo dobry/a. Podoba mi się całościowo postać ^^

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 1:17 pm

Wydajesz się naprawdę bardzo miła i oddana swojej pracy. Bardzo podobało mi się Twoje pierwsze CD i serio, nie mogę się doczekać co wniesiesz do REBELLION, szkoda, że jesteśmy na innych brandach, ale mam nadzieje, ze nasze drogi kiedyś nie skrzyżują! Powodzenia!

Olivia Moore said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 1:33 pm

Jesteś wspaniałą osobą, a ja jestem wdzięczna,że Cię mam i mogę na Ciebie liczyć. Mam nadzieję,że wkrótce się znów spotkamy. Tworzysz najciekawsze postacie, uwielbiam zarówno Ciri, Gisele jak i Stefani. Świetne walki, mega proma, kocham Cię bubu  I love you

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Audrey Foster

Audrey Foster


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 11:20 pm

Legenda. Bo jakie inne określenie w tej sytuacji byłoby zasadne? Wyznacznik poziomu i jakości? Przykład pracowitości i kreatywności? Wybierzcie sobie sami.
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptySob Sie 01, 2020 12:50 pm

Świetnie byłoby się kiedyś zmierzyć w dłuższym feudzie z kimś tak pomysłowym!!!
Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptySob Sie 01, 2020 4:47 pm

Oj, Tobie można tylko sypać i sypać komplementami. Powiedziałem to juz pare razy i powiem jeszcze raz! Jesteś najszybciej rozwijająca się "nowszą" osoba, która dopiero zaczęła swoja e-fedkowa karierę. Twoje proma, layouty, grafiki i videa sa zawsze on point. Uwielbiam Twoje oddanie się Alexie, ale równiez Verze i Dashowi. Zawsze wnosisz mila atmosferę na konfach czy podczas gal live. Ciesze się, że grasz u nas i również, ze mogę nazwać Cię nazwać THIS BITCH PERIODT

Alexa Archer said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptySob Sie 01, 2020 10:07 pm

Na Ciebie zawsze mogę liczyć i mi pomagasz. Smile 
Bardzo wiele dla mnie zrobiłes, jesteś najlepszy. I love you💜
Dzięki Tobie jestem na wysokim poziomie. Smile
Zawdzięczam Ci większość. :33

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


The compliment game. - Page 4 Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 EmptyNie Sie 02, 2020 2:24 pm

Jesteś turbomiła i świetnie prowadzisz postać Robin, Tanka też była przekozacka!  I love you
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The compliment game. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: The compliment game.   The compliment game. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
The compliment game.
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Let's play the game.
» New game is coming... (CD)
» Jobberlous game. [MP]
» GIMMICK GAME
» GIMMICK GAME v2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: