RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Latina Time [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Tiffany

Tiffany


Posts : 8
Likes : 7

Latina Time [MP] Empty
PisanieTemat: Latina Time [MP]   Latina Time [MP] EmptyNie Mar 29, 2020 1:39 am

Latina Time [MP] Aeeo8710
      
Kamerzysta przechodzi przez mieszkanie i zbliża się do okna balkonowego. Otwiera je i wychodzi na taras. W średnich rozmiarów basenie, na fikuśnym pontonie pod kolor stroju kąpielowego siedzi Tiffany.
      
- Hola mis amores!
      
Mówi zauważając kamerę i schodzi z materaca. Siada na brzegu basenu i zaczyna smarować się olejkiem do opalania.
     
- Yo se que me van a decir. Na Gates to Glory razem z Valentiną zaliczyłyśmy srogą porażkę... Dlatego jej tu dzisiaj ze mną nie ma... Jeszcze nie doszła do siebie. Esta Robin Roberts... Ella esta loca! Totalmente! Ugh. Ale bez obaw, na REVOLT, Val będzie mi towarzyszyła kiedy pokonam Tanyę Amell wchodząc o szczebel wyżej w turnieju Pure Rebel Cup. Co mi tam po zwycięstwie nad Roberts, jak mogę dojść do finałów tego cudownego turnieju? Y lo haré. To wspaniała okazja i na pewno jej nie zmarnuję. No bo kim ty jesteś, Amell? Przelotna zawodniczka, zawsze pomijana, zawsze tak blisko upragnionego celu, a jednocześnie tak daleko... Za to ja byłam członkinią jednej z najbardziej dominujących drużyn w RPW. Bueno, możesz tego nie pamiętać, gdyż nie było Cię wtedy z nami. Pfff. Jesteś chodzącą porażką. Wciąż brniesz w jedno, a to samo, nie stawiając przed sobą nowych celów. Lo sé, lo sé, ja nie jestem lepsza, ale skończyłam z tym. Mam już dość? Soy Mexicana o no?! Koniec złej passy Latina Hearts! Za tydzień zrobię pierwszy krok w kierunku chwały awansując w Pure Rebel Cup. A potem? Potem się zobaczy. To już najwyższa pora wynieść Latina Hearts na wyżyny i sprawić, by mój kraj był ze mnie dumny! Biorę się w garść i nie zamierzam poddawać! Nunca más! Para mi país! Viva la México!!
       
Krzyczy Tiffany wznosząc rękę w górę po tym pochyla się opalając w promieniach słońca, a kamera kończy transmisję.
Powrót do góry Go down
 
Latina Time [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The last time you'll see them. [CD]
» My time Is Now [MP 2- zgoda od GM]
» My time Is Now [MP 1]
» Your time will never come [MP]
» TEA TIME IS OVER

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: