RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP Empty
PisanieTemat: I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP   I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP EmptyPon Kwi 13, 2020 1:22 pm

I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH
I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP Tumblr_nfjzt64lvH1tmyht5o2_250I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP Tumblr_nfjzt64lvH1tmyht5o4_250

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 001
SINGLES MATCH: versus SAGE RYAN
REBELLION XVI

ALLIES: #EXPERTSCHAMPIONSHIP #RPWUNIVERSE #REBELLION
ENEMIES: #SAGERYAN #REVOLT #GISELEODARE
...



Mam nadzieję, że wiesz Sage, że moje serce jest dla każdego. Ale czy odważysz się podważyć mój sukces? Mój blask?! Mam nadzieję, że tylko nie wątpisz w moją wielkość, ponieważ właśnie dlatego udowadniam, że nienawidzę mylących się ludzi. Bo jestem największą personą jaką widziała ta organizacja. Musisz wiedzieć jedno, w tej firmie dostajemy to, co dostajemy, a kiedy je otrzymujemy, zawsze musimy zostać pokorne. Miałam okazję i to ode mnie zależało, aby jak najlepiej to wykorzystać. I widzisz co obecnie posiadam? To, czego nigdy nie osiągniesz. A Ty? Ty też dostałaś okazję na Reckless Choices, i jak? Wygrałaś ze Scarlett ten tytuł na Gates to Glory? Czy dlatego, że po prostu jesteś zwykłą, overyhyped rookie? Oh, Sage. Możesz mówić ja każda zwykła osoba w tym całym biznesie, że jestem przestarzała, że już zbyt dużo osiągnęłam.. Ale prawda jest taka, że nikt z Was nie będzie mógł tego dokonać. Dosłownie, nikt. To śmieszne. Ponieważ pracuję na to wszystko ciężką pracą, niezależnie kto jest moją rywalką, czy Ty, Amanda Keith, Tarja Valentine, Scarlett lub Alexa Archer. Zawsze daję z siebie 101%.

A przede wszystkim nie zamierzam nikogo przepraszać, bo poczuł się urażony moją pozycją, lol. Nie przeproszę. Dlaczego? Ponieważ od dnia podpisania umowy z RPW pozostałam pokorna. Obiecałam coś i jestem kompetentna. Jest różnica między myśleniem lepiej niż zwykła laska pokroju Amanda Keith czy Sage Ryan a pewnością siebie we własnych umiejętnościach. Wszyscy przynosimy coś innego do "stołu". Mowa tutaj o ringu, jakbyś nie załapała. To nie moja wina, że ​​fani łączą się ze mną bardziej niż z takimi osobami jak Ty. Przestań zachowywać się jakbyś pozjadała wszystkie rozumy, ponieważ kiedy wejdziemy razem do tego ringu będę pewna, że będziesz przepraszać za każde wypowiedziane w moją stronę słowa. Załóż swoje 'big girl pants' i zacznij walczyć, tym bardziej, że przed nami jest Grand Sacrifice, gdzie musimy połączyć swoje siły.

Ale to w porządku, ponieważ wiem jak działa ten biznes. Jestem zdeterminowana, aby przetrwać tę wojnę brandów, przetrwanie jest tym, co robię całe życie. To kim jestem, wojowniczką, królową.. Nie schodzę z wojny bez sukcesywnej wojny. Ale jeśli chodzi o mnie i ciebie, to nie inaczej. Będę walczyła do samego końca. Zrobię z Ciebie coś gorszego, niż to co zrobiła moja 'nieudana kopia' Elisabeth Queen. W tym biznesie musisz być pewna swojego. Jesteś świeża, może nie. Nie znam Cię. Ale wiedz, że tutaj są zupełnie inne warunki. Naucz się szacunku do jakiejkolwiek zawodniczki. Widziałam nieraz jak w naszym otoczeniu wypisywałaś, że wolałabyś zmierzyć się z kimś wyższych rzędów, so.. Here i am.

Nigdy nie mówiłam, że nikt nie powinien dostać szansy aby zabłysnąć, wręcz przeciwnie. Nie chodzi mi o to. Chcesz Sage to wszystko podbić? Chcesz być najlepszą? Zrób to, ale nie krzyżuj mnie podczas tego procesu, ponieważ nie jestem tą, z którą możesz się bawić. To nie jest dla mnie konkurs popularności. To jest moje życie, to właśnie robię droga Ryan.


Okażę się jeszcze bardziej godną mistrzynią, kiedy wejdziemy na ring i Cię zostawię na macie, kiedy sędzia wzniesie moją rękę na znak triumfu. Jeśli to moja szansa, aby udowodnić ci, że jestem kimś, i udowodnić ci, co wie o mnie RPW Universe, i jakie kierownictwo możesz zobaczyć podczas mojego panowania.. To jest szansa, którą na pewno wezmę. Jestem rebelionistką, na którą trzeba uważać. Moja nowa era dopiero się zaczyna i jeśli nie możesz sobie z tym poradzić, przepraszam 'córeczko', ale musisz tylko nauczyć się z tym jakoś żyć. Ponieważ 'matka' pokaże Ci jak wykonywać należycie swoją pracę. W mojej całej karierze zawsze byłam bardzo ważnym elementem każdej organizacji. Nie jest mi przykro, że nie zgłębiłaś się w moje poczynania z przeszłości, jest to po prostu wstyd, ponieważ jeżeli chcesz być częścią nas, powinnaś zapoznać się z każdym tomem pod tytułem "The Origin of Fallen Angel."

Jestem ikoną.


Ale też jestem człowiekiem. Podziwiam wiele wspaniałych karier, pełno dopiero zaczynających się karier na przykład osób pokroju Alexy Archer, Jenny Brooks czy Maddy Hayes.

Zależy mi tylko na tym meczu z tobą i robieniu wszystkiego, aby upewnić się, że w tym tygodniu wyjdę z wygraną z miejscem na szczycie, ponieważ nie wyobrażam sobie aby ktoś jaki jak Ty strącił mnie z mojej ścieżki.

Ale w sumie podoba mi się Twoje myślenie. Wracasz do Rebellion i robisz to, co ty chcesz i nie bierzesz żadnych nazwisk, gdy wspinasz się na szczyt. Lub coś podobnego. A jesteśmy w takim razie podobne, Sage. Ponieważ właśnie przyszłam tutaj, żeby wziąć to, czego chcę. I chcę wygraną. 


Dobrze wiem, że koleżkujesz się po kryjomu z nijaką Lou Ciffer, która uciekła po pierwszej porażce. To jest tak strasznie żałosne.. #Loser. Tacy ludzie jak ona odnoszą porażki, tak jak powiedziałam wcześniej, a nie przegrane. Ponieważ porażkę ponosi człowiek, który poddaje się. A Lou się poddała, podobnie jak Ty się poddasz po naszej walce, Sage. Nie zamierzam Cię jakoś doszczętnie zniszczyć, a dać Ci lekcje pokory, że nie ocenia się nikogo pod pryzmatem tego czego usłyszałaś. A wiedz, że ja jestem twardym orzechem do zgryzienia i nikim łatwym do pokonania. Osoby takie jak ja zrodziły się w najbardziej odpowiednim momencie, aby zbudować swoje nazwisko jako coś wielkiego. Mało osób mnie pokonało, mało. Dosłownie kilka z nich miało tylko tą przyjemność, ale nie łudź się, ponieważ nie zamierzam z Tobą przegrać. Zamierzam otworzyć swoje serce dla Ciebie, ponieważ zacznie być ono Twoim domem.


Ale nie tylko Ty będziesz moim jedynym "wrogiem" tej nocy. Będziesz traktowana łagodnie, ponieważ jako prawowita królowa REBELLION muszę zadbać o tej biznes i chronić wszystkich. Ale i też swojego mistrzostwa, dlatego muszę Cię pokonać. Tej nocy może pojawić się wiele osób, takich jak Gisele O'Dare, Lolita czy Kelly Smith. Spójrz, że mogę być litościwa. Na zeszłym REBELLION połączyłam siły ze swoim największym wrogiem, aby starać się chronić REBELLION. Nie wyszło to, dlaczego? Ponieważ Twoja leniwa dupa się obraziła i nie przyszła chronić swojej marki, bo dostała wpierdol od REVOLT. Jesteś żałosna. Jak Ci coś nie pasuje udaj się do Jennifer Banks, Roba Bevisa czy Nicole Stoudemire i rozwiąż kontrakt, lub polub się z Paris Kaline i dołącz do REVOLT, do osób które są nahypowane przez 5 minut, a potem poddają się. Dlaczego? Nie wiem. Po prostu to robi REVOLT słabszym brandem, podczas kiedy tutaj w tym królestwie ludzie się zabijają.

Ja zbudowałam to imperium. Pomimo, że zadebiutowałam kilka miesięcy po założeniu tej organizacji, udowodniłam to. Położyłam swoją pierwszą cegłę podczas Tribe of Legends Matchu, kiedy wyeliminowałam Scarlett jako ostatnia osoba. Weszłam jako rioter. Dach postawiłam wygrywając Ultimate X Match na Gates to Glory, a na Final Bound postawie mur, kiedy zdobędę RPW World Heavyweight Championship. 


Bycie mistrzem jest czymś odpowiedzialnym. Czymś, czego nie wszyscy mogą unieść. Dlatego już w sobotę pokażę Ci jak bardzo odpowiednie trafiłam na miejsce mistrzyni. Nauczę Cię jak przegrywać z szacunkiem i bez żadnych obraz, chociaż sądząc po Twoich zachowaniach poza federacją.. Średnio Ci to wyjdzie. Nic do Ciebie nie mam, zostańmy w sferze samego RPW. Dostałaś szansę, zmarnowałaś je. Jeżeli chcesz walczyć ze mną o mój tytuł - nie widzę żadnych przeszkód. Ale ustaw się w kolejkę, ponieważ za Tobą jest dłuższa kolejka do tego mistrzostwa niż do głównego. Dlaczego? Ponieważ ten tytuł tworzę czymś prestiżowym. Expert's Championship nabrało większego znaczenia niż RPW World Heavyweight Championship podczas swojego debiutu w arsenale mistrzostw. Wystarczyło, że zdobył je ktoś taki jak ja. Dlatego zrób krok w tył, obróć się i udaj się do Scarlett, która może będzie miała mniej serca do walki i Ci odda ten tytuł. Ale na Final Bound on będzie mój, i zrobię z niego coś wspaniałego. Zrobię z niego NAJWSPANIALSZYM MISTRZOSTWEM JAKI POSIADA TA ORGANIZACJA. Expert's Championship nabierze znaczenia, ponieważ jedyną posiadaczką będę ją, podczas kiedy tamten tytuł miało już kilka dziewczyn z organizacji. Nawet nie mowa tutaj o długich panowaniach czy tym podobne. Fajnie, że historia się szerzy, ale moje panowanie będzie czymś więcej niż 56 dni, 70 dni, 90... To będzie wieczność.  


Dlatego Sage.. Mam nadzieję, że będziesz odpowiednio przygotowana, na prawdziwe uderzenie prawdy jakiego potrzebujesz. Bierz przykład z innych nowych osób, jeżeli nie możesz się odnaleźć. Mogę być Twoim autorytetem, Twoją przybraną matką, opiekunką, siostrą, ale nie rywalką, którą pokonasz. Moje serce jest dla Ciebie wolne, więc możesz do niego wstąpić kiedy tylko chcesz.

Słyszałam, że chciałaś prawdziwego wyzwania.

So here I am.

Do zobaczenia w sobotę.


A Ty Gisele? Lolita? I reszta? Przybijcie sobie piątkę oraz przyjdźcie jak zawsze grupką, ponieważ jestem przygotowana. Raźniej będzie się Wam spierdalało.

Całuję,

Fallen Angel. x


I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP Tumblr_nenrflRkW11tk337do2_r1_540
Powrót do góry Go down
 
I WILL MAKE YOU TO LOSE YOUR BREATH | MP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fabulous? FAB. YOU. LOSE. [MP]
» I needed to lose you to find me.
» Rouge One doesn't lose [MP]
» Time to make new history.
»  I'ma make the shit grip [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: