RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Only Revolt [MP1]

Go down 
AutorWiadomość
Audrey Foster

Audrey Foster


Only Revolt [MP1] Untitlededf Posts : 39
Likes : 47
Age : 30

Only Revolt [MP1] Empty
PisanieTemat: Only Revolt [MP1]   Only Revolt [MP1] EmptySro Kwi 29, 2020 10:12 pm

[Znajdujemy się w Jordan-Hare Stadium in Auburn, Alabama, gdzie odbędzie się kolejna gala PPV Grand Sacriface. Konferencja gwiazd RPW przyciągnęły tysiące fanów, co zaowocowało wyprzedanymi biletami. Spotaknie miało za cel przybliżenie zbliżającego się wydarzenia, które przez rywalizacje brandów było bardzo specyficzne i gorące". Publiczność zasiadająca na widowni oczekiwała na kolejne wystąpienie. Tym razem kolej padła na nie tak dawno mianowaną Panią Kapitan niebieskiej drużyny Audrey Foster. Wspomniana kobieta nie pozwoliła, aby fani zbyt długo na nią czekali. W eleganckiej stylizacji niezwłocznie pojawiła się w ringu.]


Only Revolt [MP1] Tenor



Alabama jak się macie? Bardzo się cieszę, że mogę spędzić z wami czas przed bardzo ważną galą PPV. Dlaczego jestem tak entuzjastycznie nastawiona do tego miejsca? Otóż nazywają was stan Sercem Dixie. Ja natomiast uważam, że jesteście sercem federacji Rebellion Pro Wrestling, a dokładniej rosteru Revolt. To dla mnie istotne, że właśnie ta sprzyjającą nam publiczność będzie wspierać naszą niebieską ekipę podczas konfrontacji z czerwoną zarazą. Przepraszam za tak agresywne określenie brandu Rebellion, lecz nie chciałam umniejszać ich aparycji. Czerwona ziemia odziana jest chaosem. Tam każda zawodniczka myśli tylko i wyłącznie o sobie. Nie stanowią wspólnoty, a zlepek indywidualności. U nas zaś wszystkie, pomimo wielu różniących nas cech potrafią się zjednoczyć i stworzyć coś na wzór jednej, wielkiej rodziny. Najlepszym przykładem jest to jak odpierałyśmy kąsliwe ataki i same wysuwałyśmy zjednoczoną ofensywę wobec agresorek. Wykreowana na potrzeby Grand Sacriface drużyna jest naprawdę solidna. Jestem dumna, że będę mogła przewodzić cudownym dziewczyną. Nieustraszona Samurajka Yuki Takanashi, Blair Witch Abigail, La Chica Valentina oraz Best A$$ in Business Kelly Smith są przyszłością tej federacji. Przed każdą z nich czeka cudowna przyszłość, która zacznie się tuż po tryumfie nad rywalkami podczas Wielkiej Ofiary. Wierzę we wspomniane gwiazdy Revolt, ponieważ są stworzonymi wojowniczkami. Nawet odmienne poglądy zeszły na dalszy plan w obliczu wojny i to jest piękno prawdziwej duszy gladiatorki!


[W tym momencie publiczność zaczęła głośno klaskać i skandować jedno słowo: REVOLT. Kobieta lekko obróciła się na pięcie, wskutek czego mogła zobaczyć energicznie reagującą publiczność. Na jej twarzy wyrysował się szeroki uśmiech. Następnie młoda kobieta ukłoniła się, na co kibice zaczęli wykrzykiwać jej imię. Audrey charakterystycznym gestem dłoni poprosiła grzecznie o chwilkę ciszy.]


Gdy słyszę jak ta wspaniała widownia klaszcze i wywatuje na mój widok, to skłania mnie to jedynie do jeszcze cięższej i konsekwentnej pracy. Robię to wszystko, ponieważ kocham to i nigdy nie będę żałowała czasu spędzonego pomiędzy linami niebieskiego ringu. Zapamiętajcie, iż najważniejsze jest to, że nie należy narzucać innym swej wizji. Dlatego nikogo nie osądzam. Każdy ma inną ścieżkę kariery i odmienny styl bycia. Aktualnie wszyscy jeździmy razem na jednym wózku, wszyscy trzymamy się razem, wszyscy walczymy ramię w ramię i dzisiaj wszyscy możemy żyć razem bez większych zgrzytów i zatargów. Przyświecający nam cel potrafił nas skutecznie scementować. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak mocni, jak teraz, ponieważ jesteśmy jednością. I właśnie na tym się skupmy moi drodzy. Odstawmy na bok wszelkie animozje. Uwierzcie mi moi drodzy, że doskonale wiem, gdzie jest moje serce. Moje serce jest tutaj na Revolt. Wiem, jaka ciąży na mnie odpowiedzialność. W końcu jestem kapitanem. Jednakże znacie mnie już na tyle i wiecie, że zawsze angażuję się w stu procentach. Zrobię wszystko, aby dumnie wspierać i przewodzić moim koleżanką. Razem jesteśmy wstanie wynieść swój dom na wyżyny doskonałości. Wspólnie pokonamy Rebellion...


[Publiczność ponownie klaskała. Ludzie naprawdę zachowywali się jakby byli najlepszymi przyjaciółmi. Ich nastawienie do drugiego człowieka mogło wywołać wilgotność oczu. To piękne, że rozrywka sportowa może tak zmienić naturę i myślenie człowieka.]




Chcę także zaznaczyć, że nie zamierzam obrażać rywalek z waśnionej części federacji. Nie jestem osobą skłonną do słownych przepychanek i szerzenia efektu hejtu. Znacie mnie i wiecie, że cenię sobie prawdomówność, ale przede wszystkim szacunek do drugiej osoby. Pomimo tego obiecuję, że tanio skóry nie oddam i będę walczyć jak lwica. Sporo osób ma taki stereotyp, że jak się nie odpyskuje to skazuje się na porażkę. Ja zaś uważam, że lepiej być sobą i nie zniżać się do poziomu rozmówcy, w tym przypadku krzykaczek z Rebellionu. Sami słyszeliście to, co miała dotychczas do powiedzenia Jenna Brooks. Od samego początku atakowała naszą rodzinę, zarzucając nam życie w kłamstwie, bo jak to powiedziała przywdziałyśmy maski albo role, które nie są zgodne z jej wizją świata. Sama sobie od samego początku zaprzeczyła, bo sama narzucając innym swoje poglądy doprowadzi do szerzenia fałszu i terroru. Najwidoczniej nie może znieść tego, że tutaj na Revolt żyjemy tak jak chcemy i jesteśmy tym kim chcemy. Później oczywiście nie omieszkała nas wszystkich zwyzywać i obrazić. To doprawdy bardzo dojrzałe. A na sam koniec jakby tego było mało, skierowała słowa do swojej drużyny ostrzegając ją przed sobą. Jej wystąpienie tylko i wyłącznie utwierdziło mi w tym, że one nie potrafią grać do tak zwanej jednej bramki. Są równie mocno negatywnie nastawione do siebie co i do nas. Kwestia czasu, kiedy w czasie drużynowej walki eliminacyjnej dojdzie do pierwszych zgrzytów i rozłamów. Elisabeth Queen, Tarja Valentine, Maddy Hayes, SiSi Diaz oraz wspomina już przeze mnie Jenna Brooks nie wytrwają do końca. Może i są utalentowana i równie waleczne, jak my, ale one nie potrafią pomimo tego schować dumy do kieszeni. Zachowują się tak, jakb, gdyby za karę miały odbyć wspólny pojedynek. My natomiast z miłości do wrestlingu wyjedziemy naprzeciw przeznaczeniu. I właśnie to zapamiętajcie moi drodzy. Jeżeli coś kochacie to róbcie wszystko, aby to osiągnąć. Oczywiście zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Mierzcie innych swoją miarą. Bądzcie wyrozumiali i sprawiedliwi, ponieważ sami chcielibyście aby tak was traktowano. Cieszcie się widowiskiem, które dla was zrobimy. Odpocznijcie od szarej rzeczywistości i przede wszystkim kibicujcie przedstawicielką Revolt. Dzięki waszej obecności i gorącemu wsparciu nikt nas nie powstrzyma. Jesteśmy Revolt, niebieską rodziną...




[W tym momencie kobieta odrzuca mikrofon na bok i puszcza oczko w kierunku kamery. Następnie pomachała fanom i uśmiechnięta udała się na zaplecze.]
Powrót do góry Go down
 
Only Revolt [MP1]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The QUEEN of Revolt [MP]
» The Future Revolt v1 (MP)
» Walka o Revolt MP#1
» REVOLT... BETTAH! [MP]
» REVOLT Wrestling Shows

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: