RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD] Empty
PisanieTemat: A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD]   A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD] EmptyNie Maj 03, 2020 8:56 am




A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD] 23456123

A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD] 23456
 
A FEW DAYS BEFORE 
CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH

MAY / 3RD / 2020
003
. . .

Fallen Angel wychodzi z sali treningowej i kieruje się do swojej szatni. Na Grand Sacrifice zmierzę się z Rachel, na pewno wiecie jak to się skończy. Oczywiście mistrzyni głównego brandu wzniesie pas w górę. Wszyscy doskonale wiemy,że jest ona świeża w tym wszystkim i nie ma szans z The One and Only... Jest jednak coś co w niej podziwiam, jej pewność siebie. Nie boi się mnie jak wiele innych zawodniczek, próbuje coś udowodnić, pokazać się. Jestem pod wrażeniem kochana. Ale nie zapominaj z kim tańczysz, jestem tutaj niepokonana i nie zmienisz tego. Tak jak nie zrobi tego żadna z nich, czy to będzie którakolwiek z Revolt czy nawet z Rebellion. Może kiedyś uda Ci się zaistnieć. To,że jesteś teraz mistrzynią o niczym nie świadczy, pamiętaj,że to mistrz reprezentuje mistrzostwo, a nie odwrotnie. Musisz zrobić coś wielkiego, by o Tobie usłyszeli. Wracając do mnie, nie obawiam się jej. Nie obawiam się nikogo tutaj. Znam siebie i swoje możliwości, jestem tak młoda a już osiągnęłam tak wiele, nie bądźcie zazdrosne. Kiedyś może ociągniecie choć mały kawałek tego co ja osiągnęłam do tej pory. Chwała Fallen Angel nie będzie miała końca, I promise. Bawi mnie to,że tak topowe zawodniczki unikają mnie. Nie sądziłam,że kiedy pojawię się w Rebellion Pro Wrestling wszyscy zaczną mnie omijać. Ale ja zagram Wam główne skrzypce, nudzą Was moje powroty do przeszłości? Spoko,zerknijmy w przyszłość, w Main Evencie Final Bound zmierzę się ze Scarlett i pokonam ją. Będę pierwszą w historii Double Champion, lepiej prawda? A gdy już zdobędę najwyższe szczyty żadna z Was nie będzie w stanie mnie zatrzymać. Victoria zasiada na krześle i patrzy na swoje odbicie w lustrze. Spójrzcie na mnie, wygrywam. Chcecie wiedzieć jak się czuję? Czuję się doskonale, jestem zdeterminowana bardziej niż Wam się może wydawać. Ale nie czuję strachu, żadnego zagrożenia. Dostaje wszystko co zechcę. Wszyscy mnie znacie, kocham walczyć a przede wszystkim wygrywać i być na szczycie. To nieodłączna część mnie. Cudowne uczucie jest robić to co kochasz, wracasz do domu i widzisz jakie szczęście dajesz, tym na których zależy Ci najbardziej. Są dumni ze mnie. Daje im mnóstwo powodów, ale dam jeszcze więcej. I ciągle będę brać pełnymi garściami. Nigdy nie przestanę tego robić, uwielbiam Wasz ból dupy, suki. Teraz jesteście Wy,ale za kilka lat przyjdzie kolejne pokolenie, im również pokażę,że jestem niepokonana. Będę walczyć do końca świata, może nawet jeden dzień dłużej. Nie dam Wam żadnej pieprzonej satysfakcji, nigdy. Będę zgarniać Wasze kolejne szanse sprzed nosa, nie zostawiając Wam kompletnie nic. Tak było na Tribe of Legends, na Gates to Glory i za każdym kolejnym razem. Ciągle jest mi mało, motywuje mnie posiadanie wszystkiego. Wszystkiego co najlepsze, tytułu Ekspertek a za chwilę i mistrzostwa Rebellion. Uwielbiam Wasze spojrzenia pełne żalu, Waszą zazdrość o moje miejsce tutaj. Doskonale wiecie,że nie tylko mówię, ale i robię. Wszystko co mówię staje się rzeczywistością i to Was boli. Fallen Angel gasi lampę. Niedługo zabiorę Was w cudowne miejsce, do mojego piekła. Kiedy już się pogubicie kto strzela, czy anioł czy demon, poznacie całą prawdę.

Powrót do góry Go down
 
A FEW DAYS BEFORE CHAMPION VERSUS CHAMPION MATCH [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Uncrowned Champion" | first match promo, against SiSi Diaz, CT 2019
» IDOLIZER, versus Fabulous
» Leech champion. [MP]
» I might only have one match but I can make an explosion [MP II]
» "THE FIGHTER" MATCH PROMO

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: