RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Your final bound. | Rebellion I [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


Your final bound. | Rebellion I [MP] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Your final bound. | Rebellion I [MP] Empty
PisanieTemat: Your final bound. | Rebellion I [MP]   Your final bound. | Rebellion I [MP] EmptyPon Gru 16, 2019 2:52 pm

...
YOUR FINAL BOUND

Your final bound. | Rebellion I [MP] Tumblr_nvf2n2pbgr1shk3ymo1_250Your final bound. | Rebellion I [MP] Original

F A L L E N   A N G E L   |   M P   |   R E B E L L I O N   I

Znajdujemy się w Columbus, Ohio, gdzie będzie miało miejsce najbliższa gala Rebellion. Fallen jest ubrana w garsonkę, gdzie popija szampana w 5-cio gwiazdkowym hotelu. Z jej pokoju wychodzi concierge, który polewał jej najdroższego szampana. "Mam wrażenie, że spośród tych wszystkich nieudacznic, tylko ja potrafię kręcić biznes. Uwielbiam pieniądze i uwielbiam wykorzystywać szanse. To jedna z niewielu rzeczy, które sprawiły kim obecnie jestem. Tyle osiągnięć na swoim koncie.. Jeszcze pozwólcie mi podkreślić, dobrze PANOWANE osiągnięcia, niż po prostu kilkudniowe dobitki aby zapełnić swoją galerię osiągnięć. Z czasem stało się to siłą, z którą należy się liczyć między innymi w tej firmie. Dzięki temu wszystkiemu jestem kobietą, z którą każdy chciałby rozmawiać o interesach. Bez moich inteligentnych sposobów dostrzeżenia szans i wykorzystania ich, nigdy nikt nie stworzyłby imperium, które dziś zbudowałam. Od czerpania korzyści z trendów po wkraczanie w ten kwadratowy krąg i umieszczanie moich zamiarów do zdobycia RPW Rebellion World Championship, który obecnie posiada moja druga połówka. Jednak pod koniec dnia draftu.. Zrobiłam to, co najlepsze jest na każdy wieczór Fallen Angel. Wspominałam sobie stare czasy.. MoW Divas Championship.. I wiecie co, zdałam sobie z czegoś sprawę.. Może to być dość kontrowersyjne, ale to co było kiedyś, nie równa się temu co jest teraz. Nie będę ukrywać prawdy - ale zabrzmię jak hipokrytka. Tamten tytuł widziałam jako nic więcej niż statystykę. Nie było niczym więcej niż zawyżeniem mojej listy osiągnięć i uzasadnieniem tego, że jestem jedną z największych gwiazd każdego pokolenia. Ale teraz... Główne mistrzostwo federacji." FALLEN SPOKOJNIE SIEDZI I ZARZUCA WŁOSY DO TYŁU. "Ale przede mną stoi kilka przeszkód w postaci innych nowych zawodniczek. Przyznam się. Nie lubię niektórych nowych ludzi, którzy załamują się po stracie, albo chcą na start wszystko.  Dobrze wiem Akiro, że postrzegasz mnie jako coś niezniszczalnego w tej firmie. Jasne, mogę się nazywać najlepszą zawodniczką RPW, ale każdy ma swoje słabości. Akira, każdy musi liczyć się z porażką. Z takimi niepowodzeniami sama miałam do czynienia z kilkoma. Na Summertime Party doznałam złamanego serca, kiedy poniosłam porażkę w ostatniej walce kobiet MoW. Jednak w tym roku... A bardziej w końcówce, wszystko się do mnie zwróciło. Zwyciężyłam Tribe of Legends Match. A Ty? Jak spędziłaś ten rok? Jako wsza Scarlett? W tym roku planuję odegrać swoją rolę, aby poprowadzić Fabulous Angels do zwycięstwa. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego jest wyeliminowanie Akiry Ito z pola widzenia. To jedyna rzecz, którą mogę zrobić dla Fabulous, aby obroniła mistrzostwo. Reszta będzie zależała od samej jej i jestem pewna, że pociągnie ten ciężar. Czy to nie dziwne? Oczekujemy, że będziemy polegać na sobie nawzajem, a na Final Bound będziemy walczyły razem o mistrzostwo, którego tak bardzo bronimy? Akiro, chcesz wiedzieć kiedy kiedykolwiek pokazałam kompleks wyższości nad moimi przeciwniczkami? Kiedy kiedykolwiek pokazałam kompleks wyższości nad innymi kobietami w tej firmie? Każdego. Pierdolonego. Dnia. Z drugiej strony Ito, dobrze, że zachowujesz się jak się zachowujesz. Ponieważ większość obecnych nowicjuszek tylko szczeka i szczeka. Ten typ mentalności powoduje, że niektóre z tych kobiet się nienawidzą wzajemnie, a nawet się nie znają. Nikt nie wie o tym, że lepiej mieć plecy! Pokazujesz to bardzo dobrze. Cieszę się, że nie wypowiadasz takich bzdur jak większość obecnych gwiazd, że ktoś taki jak Pani X, będzie mogła wytrzeć mną podłogę, albo, że nie mam podejścia do takich talentów jak one. Te kwestie powtarzają się miesiąc, po miesiącu. W sumie, bardzo dobrze, że nasze drogi się krzyżują. To będzie niesamowita przyjemność dla mnie, aby nauczyć Cię, jak przegrywać z klasą. Tak jak ja to przyjmowałam, ponieważ porażki przeminęły i obecnie jestem o 100% lepsza niż przedtem. Nauczyłam się co mam robić. Jak działać i jak przede wszystkim manipulować ludźmi. Jestem pewna, gdzie obecnie stoję. Nie tylko jako kobieta, ale jako elita. Jestem jedną z najlepszych wykonawczyń w tym całym biznesie. Jestem jedną z najdłużej zatrudnionych kobiet w tym biznesie. Wiesz co różni mnie od wszystkich innych? Jestem przekonana, że mogę dołączyć do dowolnej marki i być na szczycie karty. Czy to będzie Rebellion czy Revolt. Czy będę rywalizować z największym wrogiem, czy przyjacielem, czy nawet z Tobą, Akiro. To jest dopiero początek Twojej przygody. Ale bądźmy szczere... "FALLEN PRZYMYKA OCZY I BIERZE GŁĘBOKI WDECH. "Nie jesteś gotowa na bycie mistrzynią. Nie masz tego wigoru, boisz się wykonywać pewnych rzeczy. Mistrzyni musi być gotowa o każdej porze dnia na każdą sytuację. Musisz się jeszcze wiele nauczyć. Na Reckless Choices możesz zapomnieć o jakimkolwiek starciu o jakiekolwiek mistrzostwo! No.. Chyba, że jakieś drugorzędne, to jeszcze przybije Ci pieczątkę. Jednak data naszego starcia zbliża się i zbliża.. Wiesz co mnie jeszcze śmieszy? Ze ja zostałam wybrana w pierwszej rundzie. Jestem trzecim pickiem dla Rebellion! A Ty? Nikt się nie przejął Twoim wyborem. No one gives a fuck! Jeżeli myślisz Akira, że nie znajdę na Ciebie żadnego haka, jesteś w pierdolonym błędzie." FALLEN SPOGLĄDA NA WIDOK Z OKNA OSTATNIEGO PIĘTRA HOTELU. "Moja osoba jest na szczycie, szczycie wszystkiego. Stoję tam razem z Fabulous i zostaniemy tu na zawsze. Będziemy bronić mistrzostwa i siebie nawzajem do końca świata. A Ty masz taką osobę, Akiro? Jesteśmy boskim stworzeniem, walczymy razem odkąd pamiętam. My kontra cały świat. Na najbliższej gali dostaniesz coś, wielką szansę. Twoje 5 second of fame. Kiedy staniemy twarzą w twarz poznasz mój gniew, moją siłę, mój spryt oraz technikę. Jednak 5 sekund mija szybko, tak jak i minie Twoja szansa. Nie masz ze mną żadnych szans, ponieważ bagaż moich doświadczeń jest wielki, nikt nie jest w stanie go dźwignąć. Wszyscy będą pytać kim była ta, którą pokonała Fallen Angel w pierwszej walce po zwycięstwie w Tribe of Legends Matchu? To takie zabawne, będą pamiętać Cię jedynie przeze mnie, jako pierwsza POKONANA PRZEZ FALLEN PO POWROCIE. Porażka ze mną da Ci trochę rozpoznawalności. Tak było z każdym. Zawodniczki próbują wybić się na mojej sławie, mają nadzieję na wygraną, że popełnię błąd, ale po tylu latach takie sytuacje nie mają miejsca. Jednak nadzieja jest matką głupich, a ona kocha swoje dzieci i ich nie opuszcza. Mam wrażenie, że tak jest z całym rosterem Rebellion, wszyscy od samego początku swojej "kariery" pragną być wysoko, ale dopóki Fabulous Angels istnieją, nie ma tam miejsca dla innych. Bronię swojej pozycji jak najlepszy władca broni swego imperium. Żaden intruz się tam nie dostanie. Znam wszystkie strategie tej gry, Ito zrób ruch, a ja przy następnym od razu blokuję Twoje szanse na dostanie się wyżej. Chciałoby się rzec niech wygra lepszy, lecz powiedzmy to głośno od razu. Pokonam Akirę Ito i zabiję jej ukochaną matkę, nadzieję na przyszłe lepsze rzeczy. Powtarzam, jestem najlepsza dla tego biznesu i pokażę to po raz kolejny na najbliższym Rebellion. Rob Bevis oraz Jennifer Banks będą ze mnie dumni, a potem będą stawiać mi tylko wyższe poprzeczki, bo Akira jest dla mnie tylko rozgrzewką. Dlatego stań w koncie i się grzecznie uśmiechaj, ponieważ tylko jesteś do tego zdolna."

"Ponieważ moje serce, stanie się Twoim domem."


Your final bound. | Rebellion I [MP] Tumblr_peolvbhvHA1vjciejo1_540
...
Powrót do góry Go down
 
Your final bound. | Rebellion I [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Captain Rebellion [MP]
» this is the final end. [MP]
» The final piece of the puzzle [MP]
» Rebellion [mp]
» Rebellion Original [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: