RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I AM DONE WITH THIS SHIT. [II]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] Empty
PisanieTemat: I AM DONE WITH THIS SHIT. [II]   I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] EmptyPią Paź 23, 2020 8:26 pm

I   AM   DONE   WITH   THIS   SHIT.
I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] VxaeI AM DONE WITH THIS SHIT. [II] 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e4848396d7a52454a46674679413d3d2d3431383934343037392e313463333835353035656632616462323630383130343735343437322e676966
FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 002

SINGLES MATCH: versus ELISABETH QUEEN 
RPW EXPERT'S CHAMPIONSHIP OPEN CHALLENGE

ALLIES: n/a
ENEMIES: #ELISABETHQUEEN

...
kliknij tu, aby umilić sobie czytanie proma.

Słuchaj, future loser, mogę się tak do Ciebie zwracać, bo jutro będziesz słuchała jak cała publiczność skanduje moje imię. QUEEN B, wiesz co to oznacza? Queen, bo nigdy nie opuszczam mego tronu, a B tzn. baddest, beautiful, brave i najważniejsze BRUTAL. Nie wiem, mam dać Ci link do strony gdzie jest wyjaśnione słowo QUEEN B? - To przede wszystkim osoba, która jest sercem i duszą stada. Taka właśnie będzie jutrzejsza walka. Bo wiesz, JA nie jestem zwykłym śmiertelnikiem takim jak Ty. Nie potrzebuję tlenu by żyć, ja wdycham jedynie zapach zwycięstwa. Ludzie tacy jak Ty potrzebują narkotyków, żeby być na haju. Ja upajam się smakiem porażki moich przeciwników. Jestem maszyną, której nie da się powstrzymać. Zostałam zaprogramowana przez diabła, który nie nauczył mnie przegrywać, tylko dawać lekcje pokory. Mam nadzieję, że Twoja jutrzejsza klęska będzie dla Ciebie dobrą lekcją na przyszłość by trzymać się z dala ode mnie, a w szczególności od mojego tronu oraz RPW Expert’s Championship. 
Powiedziałaś, że wspięłam się na szczyt w Masters of Wrestling przy gównianej konkurencji, ale look at me Elisabeth! Ja wciąż jestem na szczycie, przeszłam przez całe piekło i stanę jutro naprzeciwko Ciebie, w pełni chwały, której nie będziesz w stanie mi odebrać. A czy Ty byłaś kiedykolwiek na szczycie? Jak już tu jesteś nie obchodzą Cię inni, obchodzą Cię tylko kolejne wygrane. Z kim wygrane? Kogo masz na swoim koncie, kogo pokonałaś? Kogo poważnego? Ja jestem na szczycie ciągle, jestem tutaj niepokonana. I na pewno nie zmienisz tego Ty. A skoro już wspomniałaś o Christie Sky, powiedz, gdzie jest teraz Ciri? Może i pokonała mnie na Summertime Party II, zwróciłam jej honor, lepsza kobieta wygrała. Ale kurwa, przepraszam? Gdzie jest teraz Ciri i dlaczego nie trzyma tego mistrzostwa co dzierżę ja? Gdzie ona jest Elisabeth, gdzie? Wyczerpała się i chwila chwały ją przerosła, walczyła od samego początku istnienia federacji, aż w końcu w ostatni dzień MoW zdobyła tytuł mistrzowski. To samo ma być z Tobą? Też masz wygrać mistrzostwo i pójść w pizdu? Jeżeli nie podoba Ci się booking RPW to co tu robisz? Czy jesteś przyczepiona na łańcuch? Czy ktoś Cię przetrzymuje? Elisabeth, nikt tu Ci nie każe zostać, jeśli masz jakiś problem z Creative Teamem. Ja - osobiście nie wyobrażam sobie pracować pod innymi skrzydłami, ŻADNA organizacja nie ma takiego poziomu jak my, R-P-W. Wiesz dlaczego? Bo w tej organizacji pracują najlepsi, a najlepsza z najlepszych już jutro wypruje z Ciebie wszystkie flaki, a przede wszystkim wyrwę z Ciebie pokorę, Queenie. A Ty dalej drążysz temat Tribe of Legends, nie potrafisz pogodzić się z porażką? Wygrałam, po prostu jestem cholernie dobra. I nic tego nie zmieni. Co do tego całego Twojego LCF, NAW i innych organizacji; skończ. Fakt - może kiedyś chciałam wziąć udział w innych firmach, ale się cieszę, że do tego nie doszło. Oni nas nie chcieli wiesz dlaczego? Bo nie wiedzieliby co zrobić z tak dobrymi kobietami jakimi jesteśmy my. Osobiście RPW króluje pomimo przerwy i tak zostanie, mów co chcesz, a jak Ci się nie podoba, zakręć się na pięcie i wypierdalaj w podskokach zawracać dupę innym osobom dlaczego CT dostaje tyle, a dlaczego bliskie osoby CT dostają tyle. Śmieszy mnie bardzo jak mówisz, jaka presja mnie ciśnie, że posiadam RPW Expert's Championship? Jaka presja? Gdybym bała się być mistrzynią - nie zgodziłabym się na powrót na Tribe of Legends aby konkurować o najważniejszy tytuł tej federacji, a Expert's Championship? Jest obecnie jednym z głównych celowników wszystkich zawodniczek. To dla Expert's Championship Nicole Stoudemire ogłosiła walki kwalifikacyjne do Reckoning Chamber Matchu. To dla mojego tytułu SiSi Diaz chce konkurować na Under Siege o ten tytuł. A co dostały inne tytuły? Lolita oraz Rachel walczą ze sobą w Champion vs Champion. Tytuł Scarlett tylko raz był w uwadze, kiedy pokonałaś Sage Ryan na Reckless Choices aby dostać walkę na Gates to Glory, gdzie oficjalnie przegrałaś, a ja wygrałam TO mistrzostwo w Ultimate X Matchu. Jesteś żałosna Elisabeth, do bólu. Jeśli te mistrzostwo ma być w posiadaniu prawowitej mistrzyni, jestem nią tylko i wyłącznie ja. To ja zadecyduje kiedy go stracę, a nie będzie to w najbliższym czasie. Skażona Erronem Blackiem, a co? Ciebie swędzi? Czy Twój mężulek Tobie się nastawia w zamian za połowę Twojej wypłaty z RPW? 



Dalej nie mogę przestać się śmiać i być zażenowaną kiedy mówisz, że przydomek Queen B to przydomek królowej drugiej kategorii, please, Karen. Stop it. 


Że masz serce do walki - to można szanować, że nie poddajesz się i mimo przegranych idziesz dalej. Czy powiesz to samo po przegranej ze mną? 


Dlaczego nie miałam żadnej konkretnej rywalki? Może dlatego, że po Gates to Glory był okres pojedynków między brandowych i skupialiśmy się (no, może nie wszyscy) na wygranej i zdobyciu punktu dla Rebellion? Co osiągnęłaś tej nocy? Pokonałaś drużynę REVOLT kapitanko? Ponieważ ja tej nocy zniszczyłam RPW Openweight Champion. 


Te mistrzostwo mnie absolutnie nie oślepia, ono mi tylko rozświetla drogę, jaką powinien iść prawdziwy mistrz, a zaraz za nim wszystkie zazdrosne hieny, takie perfidne hieny jaką jesteś Ty. To ja wygram nasze starcie już jutro, a na Under Siege pokaże SiSi Diaz i przede wszystkim Tobie, dlaczego mój przydomek to ICONIC Expert's Champion. The Miracle. The Queen B. THE GODDESS OF ALL STARS. Jestem objawieniem dzisiejszego wrestlingu. To już nie jest kobiecy wrestling, kobiety już powoli przeprowadzają bardziej brutalne rywalizacje niż mężczyźni i tej soboty Ci to udowodnię. UDOWODNIĘ CI, ŻE NIE ZASŁUGUJESZ NA ŻADEN TITLE SHOT I NA ŻADEN PRZYDOMEK KRÓLOWEJ.


Ponieważ wiesz.. Jak to mówią.. Ten pies, który szczeka najgłośniej zwykle ma najmniejsze jaja. Poza tym.. To Ty chcesz porozmawiać o zmianie? TY ze wszystkich tych ludzi z zaplecza? Słyszałam to samo banalne „CZAS NA ZMIANĘ!” chyba już w połowie materiałów od zawodników. Czy ktoś coś zmienił? Jak widzisz nie. Mówisz, że ciągle gadam o tym, jak bardzo jestem legendą, a wszyscy są do dupy. Doceniam to, że przynajmniej próbowałaś uzyskać jakieś informacje na mój temat, ale wygląda na to, że zrobiłaś to na pół oślep i to wszystko to odzwierciedla w twoim materiale. Widzisz, powodem, dla którego nie postrzegam cię jako „prawdziwe wyzwanie”, jest to, że wszystko w tobie to jedynie bzdury, w które tylko Ty wierzysz Elisabeth, czas abyś uwierzyła w prawdę, która odbędzie się jutro. Zniszczę Cię. Nieważne jak bardzo ucierpię w tej walce, to i tak wstane z połamanym kręgosłupem aby pokazać Ci, że QUEEN B, to królowa PIERWSZEJ KATEGORII.


And this Saturday you will bow down to the REAL, ONE TRUE QUEEN.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] Empty
PisanieTemat: Re: I AM DONE WITH THIS SHIT. [II]   I AM DONE WITH THIS SHIT. [II] EmptyPią Paź 23, 2020 11:36 pm

I to Mnie się podoba 
Do zo za kilka godzin 👑
Powrót do góry Go down
 
I AM DONE WITH THIS SHIT. [II]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Last of SHIT [MP]
» Stop that shit... [MP]
» battle of shit
» Talk shit, get bit [MP II]
» The shit show's over [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: