RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Queen of Queens is here

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


The Queen of Queens is here Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

The Queen of Queens is here Empty
PisanieTemat: The Queen of Queens is here   The Queen of Queens is here EmptySob Wrz 21, 2019 6:15 pm

Kim jestem ?
Nie jest to kolejna smutna historia o dziewczynie, która zawsze była w cieniu innych, a jej jedynym marzeniem było zostanie wrestlerką. Nie jest to też historia o córce najmniej kochanej przez patologicznych rodziców, czy sierotę z domu dziecka.
Jest to jedna z niewielu historii, której główną bohaterką jest dziewczyna, która urodziła się doskonała i była idealna w każdych aspektach życia codziennego, czy to w domu, szkole, na placach zabaw czy na siłowni. Dosłownie byłam lepsza od mojego rodzeństwa i oraz „rówieśników”. Trudno ich jednak nazywać rówieśnikami skoro w tym słowie występuje słowo „równe”, które nie jest adekwatne do sytuacji. Bo jak ktoś może nazywać się Moim rówieśnikiem skoro jest ode Mnie o dwie klasy gorszy ? To czysta kpina.
Co skłoniło mnie by pójść w wrestling ? Podczas gdy moje koleżanki miały kisiel w majtkach na widok Dirka Benedicta z „Drużyny A”, Ja z moimi braćmi oglądałam wrestling. Już po pierwszej obejrzanej gali na żywo wiedziałam co chcę w przyszłości robić. Szybko po ukończeniu szkoły zamiast pójść na Uniwersytet na który tak liczyła moja matka, zapisałam się do szkółki wrestlingowej, gdzie imponowałam umiejętnościami i wytrwałością, której nie jeden naładowany sterydami lamus mógł pozazdrościć.
Po ukończeniu szkółki i krótkiej przerwie spowodowanej sprawami prywatnymi w 2017 roku zadebiutowałam, jak się później okazało, w beznadziejnej federacji prowadzonej w iście fatalny sposób WVF, która po niespełna miesiącu upadła. Następnie zadebiutowałam w GWF, gdzie zdobyłam walizkę RtM uprawniającą Mnie do wykorzystania jej w dowolnym momencie o pas kobiet GWF. Niestety federacja upadła, a po jej ponownym wznowieniu zrezygnowano z dywizji kobiet.
Pojawiłam się jeszcze w LoH oraz ASW, ale i te bardzo szybko upadły. Długo pozostawałam bez robotna.
Co mnie skłoniło by dołączyć do Rebellion ? Jakie są moje cele i kogo na początek opieram jako Swój cel ? O tym następnym razem…

[url=https://servimg.com/view/20112652/9]
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


The Queen of Queens is here Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

The Queen of Queens is here Empty
PisanieTemat: Re: The Queen of Queens is here   The Queen of Queens is here EmptyNie Wrz 22, 2019 4:22 pm

Try me
Powrót do góry Go down
 
The Queen of Queens is here
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Queen of queens in... shitbellion
» The Queen vs everybody [CD/MP]
» QUEEN WILL BE DEAD...
» The one true Queen..
» 'QUEEN'S HOMECOMING' [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: