RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas start.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Amanda Keith

Amanda Keith


Czas start.  Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

Czas start.  Empty
PisanieTemat: Czas start.    Czas start.  EmptyNie Wrz 22, 2019 12:48 pm

Czas start.  11ashl10

ZACZYNAMY NOWĄ ERE.
Jestem tutaj, udało się. Wróciłam, lepsza, silniejsza i bardziej pewna siebie, niż kiedykolwiek.
Stoję tutaj i obserwuje, co tak naprawdę dzieje się z wami.
Patrzę, patrzę, ale nie widzę zbyt wiele.. Podmioty szatana, pseudo heelki i faceki... Kim tak naprawdę jesteście? Czego wy tutaj szukacie? Rozrywki, czy prawdziwej jazdy bez trzymanki, bo póki co wyglądacie jak dzieci bawiące się w piaskownicy i kłócące się o łopatke.
Dlaczego jesteście aż tak beznadziejne? Dlaczego sądzicie, że jest w was coś wyjątkowego, skoro tak naprawdę znaczna większość z was nie wie co to prawdziwa rywalizacja? Po co udawać kogoś kim się nie jest, tylko po to, aby ktoś zwrócił na was uwagę.
Znam to doskonale, nawet nie macie pojęcia jak bardzo. Życie w strachu, że w końcu ktoś odkryje kim tak naprawdę jestem, a więc stop udawania i czas na działanie.
To Ja Amanda Keith.


Czas start.  Ashley13

CZAS NA NOWĄ GRĘ.
Gdy tutaj przybyła, nie miałam ochoty patrzeć na was, nie miałam ochoty z wami rozmawiać, ale teraz widzę, że najwyższą pora pokazać wam, jakimi jesteście, żałosnymi i plugawymi sukami.
Ja co prawda trochę się zmieniłam, ale nadal jestem tą samą, pewną siebie kobietą, która zniszczy każdą z was po kolei jeśli będzie trzeba.
Tik tak... Czas leci bardzo szybko, a więc czas wcisnąć przycisk PLAY i pokazać wam, że jesteście bardzo blisko zobaczenia GAME OVER.
To nie czas na zabawę, to czas na ostrą jazdę... Czas na pokazanie, że wciąż mam pazurki i czas ich użyć.

Czas start.  Ashley14

Zegar tyka... Tik tak, Tik tak..
Czas wznowić erę Keith.
Powrót do góry Go down
SiSi Díaz

SiSi Díaz


Czas start.  Untitlededf Posts : 72
Likes : 18
Age : 29
Location : Behind You

Czas start.  Empty
PisanieTemat: Re: Czas start.    Czas start.  EmptyNie Wrz 22, 2019 4:24 pm

WELCOME BACK
Powrót do góry Go down
 
Czas start.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Little show for start. [CD]
» The game is about to start now [CD]
» Czas na zmiany? [MP]
» Rodzinnych Sporów Koniec Nastał Czas. [CD]
» Nowe Życie - Smutki czas pożegnać. [CD]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: